şükela:  tümü | bugün
  • filminin çekimleri 18 ocak 2016'da başlayan power rangers serisinin benim çocukluğuma denk gelen kısmı.

22 sezondur devam eden bu skimsonik serinin yine mighty morphin power rangers adında çizgi romanı da var yeniden. daha önceki marvel tarafından yayımlanmış. çizgi roman serisi #0 ile bu ay satışa sunulmuş birinci sayı ise mart ayında imiş.

sürekli aklıama gelip ulan bu saçma şeyi nasıl bu kadar seviyorum diyorum. şimdi çizgi romanı görünce bir daha heycanlandım.

go go power rangers!!
  • power rangers serisinin ilk ve en uzun süren (3 sezon) serisidir. show tv'nin bu seriyi yayınlamasıyla power rangers evlere girmiştir. kötü büyücü rita repulsa'nın hapis kaldığı yerden kurtulup en yakın gezegen olan dünya'yı kendisine hizmet eden uzaylılarla işgal etmesini anlatır.
  • şimdi netflix’te karşılaştım, çocukluk aşklarım sevdiğim sadece mighty morphin sezonlarıyla, ve itiraf ediyorum,bir daha bir fantazi yapacak olursam, bunlardan biri power rangers kostümleri giymek olacak, özellikle karşı tarafın giymesi. shhh** (favorilerim sırasıyla; beyaz,kırmızı,yeşil,mavi rangerlar) (bkz: feriştah’ın fentezileri)
  • zyuranger'dan uyarlama ilk çıkan power rangers serisinin ismi idi. daha sonrakiler zeo, turbo, in space, lost galaxy diye alıp başını gitmiştir.
  • power rangers'ın en güzel bölümlerinin bulunduğu seridir. show tv bu seriyi yayınlıyordu. ben jason karakterini daha çok sevdiğim için tommy'i sevmezdim. diziden ayrıldığı için çok üzülmüştüm. daha sonra zeo serisini fox kids'ten izlemiştim. sevdiğim karakter orada geri dönmüştü. hey gidi yıllar ne kadar çabuk geçti ...

jason - rocky = kırmızı ranger
    zach - adam = siyah ranger
    kimberly - kat (bu kadına aşıktım) = pembe ranger
    billy = mavi ranger
    trini - aisha = sarı ranger
    tommy (piç) = yeşil ve beyaz ranger

yazarken bile gözlerim uzaklara daldı ...
  • teenage mutant ninja turtles ile aynı sayıda heceye sahiptir. ve bu bilinçli bir tercih olup, pazarlama hilesi olarak kullanılmıştır.

hesabın var mı? giriş yap