şükela:  tümü | bugün
  • terrence kelleman tarafindan ilk kez 2005te mikrofiberlerin birlestirilmesi sonucu tasarlanmis yirtilmaz, yipranmaz, geri donusturulebilir, su gecirmez ve uzerine birseyler cizilebilir, yazilabilir cuzdan cesidi, arzu ve koleksiyon nesnesi.
    uretildigi madde nedeni ile icini doldurdugunuz kadar esneme payina sahip ve ayni zamanda cok yogun kullanimda bile parcalanmiyor. 2 adet namknot gozu, 2 adet icte, iki adette dis kisimda(kapaklarinin ici) olmak uzere kart vb kismi var. bozuk para kismi ise maalesef yok. esasen az gozu olmasina ragmen, asiri duzen manyagi degilseniz ve bozuk apra icin canta vb kullaniyorsaniz gayet kullanisli. ayrica onlarca resim ve gorsel cesidi ile satiliyor...
    http://www.dynomighty.com/ adresinden daha fazla bilgi ve gorsele ulasilabilir. ayrica bunlardanistiyorumda da satiliyor.
  • görüntü yönetmenliğiyle ilgilenen biri olarak "color bar" modelini an itibariyle siperiş etmiş bulunmaktayım.
  • iki senedir arka cebimde kullandığım, artık tipi kayan, rengi kot rengine dönüşmeye başlayan ve fakat en ufak bir yırtılma emaresi göstermemiş cüzdanımın markası.
  • bu cüzdanın özelliği, hiç deri kullanılmadan ve %100 geridönüşebilir materyalden yapılmış olması. bu da fevkalade bir şey tabii. yan gözüne nüfus cüzdanı sığabilen ve her daim ince kalan bir cüzdan.

gayet dayanıklı, esnedikçe kulakları çıkıyor bazen. çünkü yapıştırıcı kullanılmadan üretiliyor sanırım ve rengi neredeyse derhal bozuluyor. ama bunu da üzerine yazmışlar öyle böyle diye. benim kullandığım model fastfood ambalajı gibi, üzerinde ketçep ve hardal lekeleri var. önceki ise dolar desenliydi ve hiç bu kadar iltifat aldığım olmadı taşıdığım herhangibir şey için. utangaç ve asosyal olduğum için aldım yenisini de yoksa zeval gelmiş değil eski cüzdana da.
  • 5 senedir falan mini modelini kullanıyorum, bu kadar rahat bir cüzdan yok, hem herşey sığıyor, hem herşeye kolay erişim var -cebimden çıkarmadan bile istediğim şeyi çıkarabiliyorum- ve de ufak minnak boyutuyla cepte devasa iz bırakmıyor, kolayca çıkıp giriyor. şimdi kaç yıldır bu seriye artık model basmıyorlar malesef, sadece diamond plate ve düz not kağıdı modeli var.. eyy dynomighty takozcan mighty wallet'a her ay bir sürü cool tasarım yapıp basıyorsun, şu daha fonksiyonel ufak kardeşini de görsene yav. ben kaset modeli almıştım artık baskı sı falan kalmadı. başka cüzdan aldım kullanamadım da bundan sonra, gerçekten büyük rahatlık