859 entry daha
  • geçen gün çakmak almak için girdim. küçük boy ikili çakmak aldım. etikette 3.50 tl. yazıyordu fiyatı. yanında da büyük boy ikili çakmaklar vardı onların fiyatı da 5.90 tl.
    kasada aldığım küçük boy çakmak için 5.90 tl isteyince, itiraz ettim. reyonda 3.50 yazıyor çünkü. görevli geldi, reyona gittik. baktı gerçekten de aldığım ürün fiyatının 3.50 tl. olduğunu gördü. tekrar kasaya gittik. kendi aralarında konuştular. fiyatın değiştiğini ve reyondaki etiketi yenilemeyi unuttuklarını söylediler. ve benden 5.90 tl. ödememi istediler. almadan çıktım. böyle büyük marketlerde etikette ne yazarsa o ödeniyor sanıyordum.

böyle kıvırmalara hiç tahammülüm yok. küçük dükkanlarda da başıma çok geliyor. etikette fiyatı görüyorum ona göre 5-6 tane ürün alıyorum. kasaya gelince fiyat iki katına çıkıyor. neymiş, etikette yazan yanlışmış. *
  • 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı nedeniyle oyuncaklarda ve kırtasiye ürünlerinde yüzde 50 indirim kampanyası uyguluyor.
    çocukları bu yılda unutmadiğıniz için teşekkürler migros,oğlum'la beraber güzel bir alışveriş yaptık.
  • şu zamanda boykot edilen ürünler ve mağazalar yüzüne tercih ettiğim market zinciridir. bir şey fark ettim, marka olanlar hariç adamların kendi çıkardığı süt, krem peynir ve diğer ürünler bim, a101 ve şok'ta bulunan muadil ürünlerinden daha ucuzmuş.
1956 entry daha
hesabın var mı? giriş yap