şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oha başlık parselledim neyse,

  sanal marketi guncelleyeyim derken buldugum uygulama. getir gibi bir sistem herhalde. migros da bu ise girdiyse ortalik karisir.

  (insert mj popcorn)

  isin kotu yani hicbir yere servis vermiyor anlamadim, sadece atasehir var galiba. siparis verirsem editlerim, 30 dakika icinde gelecekse sanal marketten veririm zaten acil degildir nesi hemen anlamadim. migros biraz sonra olsaymis ahaha.

  kolay gelsin hayirli isler ne diyelim.
 • getir ve yemeksepeti'nin yeni servisi banabi'ye rakip olarak çıkmış migros uygulaması. mağazalarındaki fiyatlarıyla aynı fiyattan ürün satacaklar.

  "migros hemen adını taşıyan migros’un anında teslimat servisi bugün itibariyle kullanıma sunuldu. hem ios hem de android uygulama desteğine sahip olan migros hemen, şu an için sadece ataşehir bölgesinde hizmet veriyor. ilerleyen dönemlerde migros hemen’in başka bölgelerde kullanıma sunulacağını da ekleyelim."

  https://webrazzi.com/2019/02/15/migros-hemen/
 • eğer marketteki fiyattan satıp sanal market gibi cüzi getirme ücreti alırsa hem getir’i batırmaya yakın zorlar hem de yemeksepeti’nin yeni girişimini tamamen boşa çıkarır. migros’un her marketi adeta bir depo olduğundan işletme masrafları rakiplerine göre çok çok az, bu da en önemli gücü. üstünkörü bir swot analiziyle bile eve anında servis marketinde ne kadar avantajlı olduğu ortada. yanılırsam çok şaşırırım.
 • minimum paket tutarı 30 tl olarak belirlenmiş durumda ve servisin teslimat ücreti ise 5,90 tl olarak görünüyor.

  uygulama içinde açılışa özel ücretsiz teslimat diyor ancak tarih aralığı belirtilmemiş.

  üşenmedim tüm ürünlere ve fiyatlarına baktım. fiyat şişirme yok. migros şubelerindeki fiyat neyse aynı fiyatlar var. peki fiyatlar genel olarak piyasadan daha mı pahalı derseniz eğer; şaşırtıcı derecede benzer olduklarını söyleyebilirim. lokal market bazlı değil de ürün bazlı fiyat değerlendirmesi yapmak gerekirse böyle bir durum var.

  migros sanal market ile kıyaslamasını yapmak gerekirse şayet; sanal market minimum sipariş tutarı 60 tl iken migros hemen bir tık daha avantajlı olduğu söylenebilir keza minimum sipariş tutarı 30 tl.

  şimdilik belli bir limitin üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat uygulaması bulunmuyor.

  eğer evden çıkıp markete gitmeniz, alacağınız ürünleri bulup kasaya yönelmeniz, ödemeyi yapıp ardından eve dönüşünüz toplamda kayda değer bir zaman alıyorsa 5,90 tl karşılığında o zamanı satın aldığınızı söyleyebilirim.