• migros'un online yemek sipariş işinde kullanacağı ad. getir ve trendyol'dan sonra yemeksepeti'nin işi daha da zorlaşacak.
 • yakın zamanda çıkacağı konuşulan yet another food delivery.
 • migros tarafından kurulduğu (bkz: kap) bildirimi ile açıklanmıştır.

  https://www.kap.org.tr/tr/bildirim/1036907
 • bugün aklıma gelip "lan niye yapmıyorlar adamların market zinciri zaten var, çoğunda fırını kasabı vs var. neden şimdiye kadar acmadilar" demiştim

  tanım: migros marketler zincirinin yemek tedariğine girişmesi
 • migros'un diğer online yemek sipariş uygulamalarına rakip olarak hazırladığı ve başarılı bir şekilde yürüttüğü sanal market uygulamasına entegre olarak hazırlanan uygulamadır. başlangıç olarak ataşehir'de hizmet verecek fakat hızlıca istanbul genelinde yayılacakmış.

  migros'tan hazırlanan en yemekleri değil yemeksepeti, getir yemek gi restoranlar seçilerek sipariş verilebilecekmiş, kuryelerden maksimum fayda sağlamayı düşünmüşler.
 • yaklaşık 1 saat önce uygulamada sekmesini gördüm ancak daha sonra kayboldu. bakalım nasıl bir şey olacak.
 • 3 farklı ilde denediğim ve hepsinde de "seçili adres hizmet bölgesi dışında" diyen migros uygulaması
 • yemeksepeti'ne mail atarak sormuştum,
  - üyelik tarihim
  - sipariş adet ve tutarların yıllara dağılım bilgisi
  - şikayet/öneri iletebilmem için irtibat bilgisi
  bu mailime dönüş yapılmamışken karşılaştım migros yemek ile ve henüz sipariş vermemiş olsam da sanıyorum yemeksepeti'yle ilgimi kesip, bundan sonra migros yemek ile devam edeceğim.

  çünkü...yanıt çok basit,
  1- migros markasının güveni ve ihtiyaç durumunda "insana ulaşabilmenin" kolay olacağına dair inancım
  2- daha önemlisi - resmen alıştığım yemeksepeti'nin her zamanki arayüzünü kullanmışlar. yani sipariş kolaylığı diyeyim.

  yemeksepeti'nin yeni arayüzü afedersiniz bok gibi olmuş. aynı apartmanda iki farklı daireye sipariş vermeye çalışıyorum. hangisini teslim adresi olarak seçtiğimi bir türlü göremiyorum. restoran listeleri desen, menüler desen saçma resimlerle dolu. içerik yok görsel var.

  yani demem o ki, ilgisiz başka firmaların adını bolca kullandım ama özetle, şu dönemde varlığıyla birlikte tam zamanında ihtiyacımı karşılamış hizmet.
  bir de migros pro kart'la ödeme imkanı olsa tadından yenmez valla.
 • şu an için sadece ataşehir bölgesinde hizmet veren pilot uygulama. seçenek çok, diğer paket yemek uygulamalarında olmayan birçok restoran da mevcut.
 • migros firmasının genel müdürlük binası, ataşehir'de bulunduğundan ve genel müdürlük binasının altında da örnek migros şubesi olduğu için, pilot çalışmalarının devam ettiği, sonrasında, tüm şehre yayılacak olan, onlime yemek sipariş platformu olacaktır.

  ticket vs. geçerse, değme keyfimize.
hesabın var mı? giriş yap