• oha iyiymiş lan dedikten sonra tamamını okuduğum başlık. 2014müş amk. hiç alkol tüketmem ama genel kültür olarak içkilerin çok pahalı olduğunu biliyorum. siksen bu fiyata vermezler amk demiştim. zaten vermiyorlarmış. :)
  • bugün yine alkolsüz paketi gördüm yine hüzünlendim.

sıçtığımın şeriat ülkesi.
  • 2014'te asgari ücretin 1134 tl olduğunu düşünürsek o zamanın şartlarına göre çokta ucuz sayılmaz.
  • 2014 yılında arabamın bir deposunu (45 lt) 160 küsür tl'ye dolduruyordum. yani bu sepetin hemen hemen fiyatı kadar. şimdi aynı mazot 296 tl. peki 296 tl'ye bu sepeti dolduralım desek ne alabiliriz? bir şişe rakı ve belki şarap. gerisini de almaya kalksak 2 depo mazot parası daha vermemiz gerekiyor.

uçıyoruz ya cidden bak. başkanlık süper.
  • nostalji etkisi yapan paket.
    ironik olan; nostalji olacak kadar yıl geçmemesi...
  • ben paketten ziyade 2014'ün 6 sene önce olmasına daha çok şaşırdım, "2-3 sene önce fiyatlar neden bu kadar düşükmüş ki" diye düşünürken 2020'ye gireceğimiz dank etti!
  • 20-30 tane bir kenara alıp koysaymışız keşke mükemmel yatırım aracıymış kıymetini bilememişiz.
  • siz o güne keşke diyorsunuz da, o gün bile şöyle şeyler yazılmış başlığa, "şu pakete verilen 169 tl ile çek ripablikte mandıra alınıyor." :)
  • pahalılık veya gelir kaybı vs filan yok gençler, sadece paranızın yeri değişti. sizin ceplerinizde ayrı ayrı duracağına başka yerlerde toplu halde takılıyor paralarınız. işte istikrar böyle bişey ... yersen
hesabın var mı? giriş yap