• ılk defa duydugum bi telefon markasina ait bir urunun ilani. uste para verseler de almam.

terbiyeli not: arkadaşlar xiamiaiouhıu'yu ilk defa duydum diye niye küfür ediyosunuz *

zoraki not: lan ne cok xiamiaouiiu fetisisti varmis sozlukte, gelen hakaret, giden hakaret, kullanin kardesim telefonunuzu, bozulunca alirsiniz ayfon samsung
  • güncel kampanya nerede hocam? baktım migroskopa yok öyle bişey..
  • belki ilk defa duyduğunuz ama ileride mutlaka daha çook duyacağınız markanın telefon modelinin çok uygun fiyatla satılması durumu.
  • ulan entrylere bakiyorum da, harbi mal doldu buraya. 2400'e satilan bir urun 2000'e satilinca baslik acilmayacak da ne acilacak. biride xiaomi'yi ilk defa duymus. sen zaten alma amk. git apple'a samsung'a domal.

not: note 4 kullanıyorum memnunum. domalmadan aldım, note 5 cıktıktan sonra.
  • ingiliz istihbaratının işidir.
  • migros basın bülteni bürosu yazmayı unutmuşsun altına.
  • çok da büyük bir olay değildir.

şunu da şuraya hem amme hizmeti olarak hem de samsung'a domalın diyenler için bırakayım; (bkz: samsung galaxy c9 pro)
  • başlık altında bana ne, bize ne yazmanın moda olduğunu gösteren olay.

300-400 tl lik indirim var. onu da geçtim piyasada bu özelliğe sahip bu fiyata telefon yok neredeyse. veya her şeyi bir yana bıraktım. madem sana ne ne gelip yazıyorsun arkadaş. yazma sana neyse. çık başka başlığa bak.

ben diyor muyum eski burdur balıkçılar başkanı nı niye yazıyorsun diye.
    edit: soran oluyor burdur eski balıkçılar başkanı kim diye: kerem izzet atam
    edit 2: the colombus dispatch isimli aktroll silmiş yazdığını.
  • la yazmadan bok atmadan önce az araştırın marka nedir özellikleri nedir piyasası nedir. ama yok hemen yazıcak suserler. biliyorlar ya herşeyi aq.
    neyse bok atın biz alırız.
  • sözlüğü donanımhaber sanan dangalakların "git başka başlığa bak" dedikleri hadise..

sikin amk, iyice sikin sözlüğü..
hesabın var mı? giriş yap