şükela:  tümü | bugün
  • hem de 6 gb ram-128 gb dahili hafızaya sahip modelinin satılması vakası:
    kampanya broşürü resmi
    ön uyarımsı edit: (sadece 5m migros ve kipa extra'da ve sadece 7-9 ekim 2017 tarihleri arası geçerli olacak. garanti, yasal imei vs mevcut, tamamen yasal ve güvenilir)
    artık son donanım bir amiral gemisi telefon almak türk insanı için dev bir masraf olmayacak.
    zamanla fiyatlar böyle düştükçe benim de maalesef almak zorunda kaldığım y.dışından getir global rom yükle devri biter, muhteşem bir olay. inş bu fiyat politikasından vazgeçmezler, reklamını yaparlarsa peynir ekmek gibi satar bu fiyattan.
    edit:
    kampanyanın ayrıntılı bilgisi için gokhans nickli suserın #71219443 no'lu entrysini okuyunuz. kendisine çok teşekkür ederim.
    edit 2:
    xiaomireports'un konuyla alakalı haberi
  • 4000 tl lik bir cihaz olsa gel başlık aç 2000 tlye satılıyor diye ama zaten fiyat 2399 tl,neyin heyecanı ile açarsın ki bu başlığı

edit:2399 bile değilmiş 2299 muş
  • sanırsın iphone 7 alıyor 1000 liraya, o kadar indirimi ben sana heryerde yaptırırım gel canım.
  • ayfoncu enayi tayfayı sinirlendiren durum.
  • ılk defa duydugum bi telefon markasina ait bir urunun ilani. uste para verseler de almam.

terbiyeli not: arkadaşlar xiamiaiouhıu'yu ilk defa duydum diye niye küfür ediyosunuz *

zoraki not: lan ne cok xiamiaouiiu fetisisti varmis sozlukte, gelen hakaret, giden hakaret, kullanin kardesim telefonunuzu, bozulunca alirsiniz ayfon samsung
  • ulan entrylere bakiyorum da, harbi mal doldu buraya. 2400'e satilan bir urun 2000'e satilinca baslik acilmayacak da ne acilacak. biride xiaomi'yi ilk defa duymus. sen zaten alma amk. git apple'a samsung'a domal.

not: note 4 kullanıyorum memnunum. domalmadan aldım, note 5 cıktıktan sonra.
  • ingiliz istihbaratının işidir.
  • migros basın bülteni bürosu yazmayı unutmuşsun altına.
  • çok da büyük bir olay değildir.

şunu da şuraya hem amme hizmeti olarak hem de samsung'a domalın diyenler için bırakayım; (bkz: samsung galaxy c9 pro)
  • başlık altında bana ne, bize ne yazmanın moda olduğunu gösteren olay.

300-400 tl lik indirim var. onu da geçtim piyasada bu özelliğe sahip bu fiyata telefon yok neredeyse. veya her şeyi bir yana bıraktım. madem sana ne ne gelip yazıyorsun arkadaş. yazma sana neyse. çık başka başlığa bak.

ben diyor muyum eski burdur balıkçılar başkanı nı niye yazıyorsun diye.
    edit: soran oluyor burdur eski balıkçılar başkanı kim diye: kerem izzet atam
    edit 2: the colombus dispatch isimli aktroll silmiş yazdığını.