şükela:  tümü | bugün
 • ingiliz istihbaratının işidir.
 • ulan entrylere bakiyorum da, harbi mal doldu buraya. 2400'e satilan bir urun 2000'e satilinca baslik acilmayacak da ne acilacak. biride xiaomi'yi ilk defa duymus. sen zaten alma amk. git apple'a samsung'a domal.

  not: note 4 kullanıyorum memnunum. domalmadan aldım, note 5 cıktıktan sonra.
 • başlık altında bana ne, bize ne yazmanın moda olduğunu gösteren olay.

  300-400 tl lik indirim var. onu da geçtim piyasada bu özelliğe sahip bu fiyata telefon yok neredeyse. veya her şeyi bir yana bıraktım. madem sana ne ne gelip yazıyorsun arkadaş. yazma sana neyse. çık başka başlığa bak.

  ben diyor muyum eski burdur balıkçılar başkanı nı niye yazıyorsun diye.
  edit: soran oluyor burdur eski balıkçılar başkanı kim diye: kerem izzet atam
  edit 2: the colombus dispatch isimli aktroll silmiş yazdığını.
 • la yazmadan bok atmadan önce az araştırın marka nedir özellikleri nedir piyasası nedir. ama yok hemen yazıcak suserler. biliyorlar ya herşeyi aq.
  neyse bok atın biz alırız.
 • koskoca teşkilat için gayet uygun bir fiyat.
 • hehehehe galaxy c9 pro demis adam. seni sakaci sey seniii.

  https://www.gsmarena.com/…phone1=8507&idphone2=8347

  bu iki telefonu kiyaslayabiliyorsan o zaman sunu al, daha ucuz:

  https://www.teknosa.com/…a-ve-tost-makinesi-kirmizi
 • migros basın bülteni bürosu yazmayı unutmuşsun altına.
 • james bond da içinde mi diye kafa kurcalatır.
 • vestel marka telefonları yerli malı sanan cahilleri ortaya çıkarmış olan kampanya.
 • teknoloji cahillerini başlığı altına toplamış hede. snapdragon 835'li 128 gb hafızalı 6 gb ram'li mi6 yerine lg g4, galaxy c9 pro (öeh artık) alın diyenler var. sar değeri çok yüksek, radyasyon yiyorsunuz diyen var. 4000-5000'lik iphone bundan iyi diyen var (e bi zahmet amk). xiaomi kim yea diyen var. ah güzel insanlar, bilgi sahibi olmadığınız başlıklara yazmasanız ne kadar güzel olacak...

  1)lg g4 ve c9 pro'nun özelliklerini yazıp karşılaştırmayacağım bile, ufak bir google aramasıyla nasıl komik bir karşılaştırma olduğunu görebilirsiniz.

  2)sar değeri olarak da abd'de izin verilen en yüksek limit 1.6, avrupa'da ise 2'dir. xiaomi mi6 kafa bölgesi sar değerinde 0.409 w/kg iken iphone 7 1.37 w/kg'dir. mi6 vücut sar değerinde ise 1.55 w/kg iken iphone 7 1.39'dur. yani görüldüğü gibi ortada radyasyon saçan bir cihaz yok. kaynak

  3)iphone meselesine gelince de xiaomi'nin dünyada bu kadar talep görmesinin sebebi apple ve samsung'un yaptıklarını aynı verimlilik ve kalitede yarı fiyatına yapmasıdır. ülkemizde durum vergileri de ekleyince doğal olarak biraz daha oynama yapabiliyor. ancak piyasada mi6 ve oneplus 5 gibi cihazların dışında bu fiyata apple ve samsung'la yarışan hatta bazı yönlerden daha iyi performans sergileyen cihaz yok. oneplus 5'te kronik sorunlar olduğu söyleniyor ama mi6'da benim gördüğüm kadarıyla öyle bir şey de söz konusu değil.

  kısacası mi6 devasa vergiler ödediğimiz ülkemizde her yönden işimi gören, kaliteli, hızlı, güzel görünen bir telefonum olsun ama telefona 4000-5000 gibi devasa fiyatları vermem diyenler için inanılmaz akılcı bir tercih. ben 4000 veriyorum, sorun yok diyorsanız da o sizin tercihiniz ama mi6 ne yeaa demeden önce biraz araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

  not:bu arada migros'u aradım sordum, oturduğum bölgede (gop) iki cihaz var fiyat da 2400 (128 gb) kampanya söz konusu değilmiş yani.