şükela:  tümü | bugün
67 entry daha
  • gokhans isimli suserın #71219443 nolu entrysinde ayrıntısıyla açıkladığı muhteşemlik. ben zaten mi6'ya sahibim o yüzden araştırmadım ama muhteşem ve haber olası bir olay olduğunu düşünüp sözlüğe taşıdım. merak edenlere mi6'mı çin'den getirenlerden aldım, ithalat değil, garantisiz. bu hem ithalat hem de garantili olduğu düşünülünce ve benim aldığım fiyatla aynı olunca bana muhteşem hatta inanılmaz geldi, hepsi bu. (gerçi o zaman dolar daha yüksekti ve ithalatçılarda daha da pahalıydı aldığım fiyattan)
  • telefon ihtiyacım olsaydı mutlaka satın alacağım telefon olurdu herhalde. fiyat gayet iyi
  • 4bin liralık "samsung s8"deki donanımı, "xiaomi mi6"ya koymuşlar yarı fiyatına satıyorlar ama yok yani size iyilik yaramaz.. bir telefona 3-4 bin lira bayılmayınca içiniz rahat etmiyor muhtemelen..

iki aylık mi6 kullanıcısıyım.. bugüne kadar kullandığım en nefis cihaz.. herşeyden önce bataryası 2 gün dayanıyor, yarım saatte de şarj oluyor.. zaten "snapdragon 835" bugüne kadar ki en düşük batarya tüketen işlemci olarak tarihe geçmiş.. 6gb ram sayesinde android çoşmuş.. 128gb dahili hafızası da konya ovası gibi doldur doldurabilirsen..

cebinde 2 bin lirası olup ne alsam diye kara kara düşünenler varsa buradaki dangalaklara bakmayın siz.. migrosa gidip telefonu bi görün biraz kullanın dokunun inceleyin, bu fırsatı kaçırmayın..

edit: kelime hatası yapmışım düzelttim!
  • söz konusu telefon hem özellik bakımından hem de marka olarak başarılı bir telefondur. tek sıkıntısı ithalatçı garantili olması fakat garanti garantidir diye düşünüyorum. zaten ithalatçı garantili olduğu için piyasada eş özellikli telefonlara göre fiyatı bu derece düşük.
  • çok güzel telefondur bence kaçmaz. xiaomi mi6 uzun süredir radarımda olan ve incelemelerini izlediğim bir telefondu. migros fiyatı da gayet makul. telefona servet yatırmadan işini görmek ya da alternatif hattını da güçlü bir makinede kullanmak isteyenler için güzel bir seçim.

edit: kampanya eskiymiş ama 2400’e de xiaomi iyi telefon.

sent from my nokia 3310
  • vestel marka telefonları yerli malı sanan cahilleri ortaya çıkarmış olan kampanya.
  • yaptığı her ürünle piyasaya yön veren çinin en büyük markasıyla, çinde merdivenaltı üretilen telefona etiket basan markaların karşılaştırıldığı kampanya.

satışlar bugün başladı alacaklar elini çabuk tutsun dh ölücüleri heran bütün stokları bitirebilir:

https://www.sanalmarket.com.tr/…h-cep-telefonu-elec

stokta yok yazdığına bakmayın bölge seçince stokta görünüyor. telefondan baktım beylikdüzü migrosta stokta var görünüyor şuan. param ve ihtiyacım yok maalesef yoksa sabah 9da migros kapısında beklerdim. bu arada aynı fiyatlar kipa extralardada geçerli.
  • başlığın aşırı detaysız olması sebebiyle " ingiliz istihbaratı mı satıyorlar " diye düşündürmüştür.

sığmıyordur mutlaka tamam da mi6 bilinen bir marka da değil ki anlayalım.
  • bir arkadaşım için yakaladığımız kumpanya. sabah 10.15 gibi gittik ne olur ne olmaz diye. bizimle birlikte alan bir kişi daha vardı. gittiğimiz 5m migros'ta toplam 7 adet stok vardı, bizden sonra 5 kaldı.

izlenimim: telefonun tipi zarif, kamera abooow o nasıl çekim yapmaktır. donanımlar anlamam ama iyi deniyor. firma apple gibi bir çevre yaratmaya çalışıyor sanırım. özetle yeni telefon almış olmasam ben de alırdım ya da bizim arkadaşın mutluluğu beni gaza getirdi.
  • s7 edge alın. sorun yaşadığınızda muhatabınız olsun. hiçbir ithalatçı garantisinden fayda görmedim henüz.
5 entry daha