• amerikaya gidip iphone x satın alıp dönmenin maliyeti ile direk burdan satın almanın maliyeti tartışıldığı bugünlerde sevindirici haberlerden biridir.

ancak görüyorum ki bu sevidirici haberi bile baltalamaya çalışanlar var. yapmayınız.
  • bir arkadaşım için yakaladığımız kumpanya. sabah 10.15 gibi gittik ne olur ne olmaz diye. bizimle birlikte alan bir kişi daha vardı. gittiğimiz 5m migros'ta toplam 7 adet stok vardı, bizden sonra 5 kaldı.

izlenimim: telefonun tipi zarif, kamera abooow o nasıl çekim yapmaktır. donanımlar anlamam ama iyi deniyor. firma apple gibi bir çevre yaratmaya çalışıyor sanırım. özetle yeni telefon almış olmasam ben de alırdım ya da bizim arkadaşın mutluluğu beni gaza getirdi.
  • s7 edge alın. sorun yaşadığınızda muhatabınız olsun. hiçbir ithalatçı garantisinden fayda görmedim henüz.
  • kötü telefon değil ama alınır mı bilemem...telefonu kılıfsız kullanacaklar özellikle arka kapakta belirecek parmak izlerine hazır olmalı, telefon arızalanırsa nasıl yaptıracaksınız ekranı bozulursa bulabilecek misiniz bir muamma...
  • ingiltere istihbaratını niye migrosta satıyor anlayamadım.
  • az önce kipa çiğli de inceleme fırsatı buldum. telefon çok zarif hızlı da geldi gözüme. ekran boyutu gayet başarılı. kamerası gayet iyiydi. ancak almaya gotum yemedi. benim için garanti ilk sırada yer alıyor maalesef bu gelir seviyem ile.2000 tl yi riske atamam.
  • alıp lineageos 14.1 ile kullanacağım cihazdı ancak yakın fiyatta s7 buldum ve aldım
  • param olmadığı için alamadığım, alan arkadaşların yorumları ile mutlu olduğum telefondur.
  • şu an hala 4gb ram 64gb hafızalı versiyonu 1999tlye satılmaktadır. piyasada 2400 civarı fiyatı var.
  • xiaomi'yi ilk defa duymak sağlam cahilliktir. apple'ın çerçevesiz telefonu iphone x, xiaomi ve sharp sayesinde var. biraz teknolojiyi takip edin ötmeden, kötülemeden önce bir markayı.

(bkz: xiaomi mı mix)
    (bkz: sharp aquos crystal)
hesabın var mı? giriş yap