şükela:  tümü | bugün
  • migros’un en değerli reyonu.

her türlü içkiyi bünyesinde bulundurur. güvenlik market kapanana kadar başında bekler. reyondaki herhangi bir içkiye yaklaştığınız anda güvenliğin radarına girersiniz. hareketlere dikkat etmek gerekir. ufak bir kaza yuvanızın yıkılmasına sebebiyet verebilir.

fiyatlar cep yakar.
  • biraları tekel bayilerden daha ucuzdur. diğer içkileri bilmiyorum pek ilgimi çekmiyor.
  • bu reyonun önünde hep bir güvenlik görevlisi dolanıyor. sen reyona girer girmez önce bir tepeden tırnağa süzüyor seni, face kontrolünü yapıyor beğenmediyse sen reyondan çıkana kadar gözlemliyor eğer risk profilini düşük bulduysa ara ara bakıp kesiyor.
  • ne şarap reyonu ne de viski reyonu; tatminkar değildir.
  • bal reyonu kadar ilgi çekici değildir. sıkma bal şişelerini de alarmli kutuya koymuşlar. yakında gps takip cihazı da eklerler.
  • her migros'ta olmayan reyondur. örneğin şanlıurfa piazza avm'deki şubesinde yoktur. migros'un nabza göre şerbet veren, tek amacı sadece kar etmek olan bir şirket olduğunu ispatlar bu. migros'a laik vs. diye gereğinden fazla misyon yükleyen kitleye duyurulur.
  • eğer içki alıp sepete atarsanız ihtimalle çıkana kadar takip edilirsiniz. bir ürünün güvenliğini teknik olarak sağlayamıyorsan satma kardeşim.
  • adana’daki hiçbir migrosun hiçbir reyonunda güvenlik görevlisi görmedim. ayrıca da şarapları ultra ucuzdur. ve ultra çeşitlidir. içki reyonu sayesinde evin alışverişi migrostan yapılıyor.
  • ülkenin kolay ulaşılabilir en çeşitli içki reyonudur. ve evet, hiç takip edilmedim.
  • bana genelde hangi dolapta daha soğuk biranın olduğunu gösteren bir güvenlik abisini barındıran reyon. ne o adam sürekli aynı reyon başında beklemekten memnun, ne de ben meraklı gözler altında biramı almaktan memnunum. oldum olası da sevmem zaten herhangi bir çift gözün üzerimde olmasından. ne yapalım, abi beni idare ediyor ben de onu ama senin yatacak yerin yok migros.