şükela:  tümü | bugün
  • envai çeşit sebze ve meyvenin bulunduğu reyon.

dünyanın her çeşit meyvesi ve sebzesi burada bulunur. ortama papağan ve ağaçlar eklense amazondan farkı kalmaz.

etraftaki laik teyze ve amcalar buranın süsüdür.
  • kaç m'lisine gittigine göre degisir, hele m'siz olanlarda tazelik ve kalite seviyesi duşer.
  • (bkz: pomelo)
  • reklam kokan başlıklar
  • son üç ayda defalarca uğramak zorunda kaldığım 2m'li 3 şubesinde de taze bir ürün bulunamayan reyonlardır.

her defasında alışverişimi elimdeki diğer ürünleri de bırakarak başka bir marketten yapmama sebep olmuştur aynı zamanda.
  • pek çok kişinin koç grubuna ait olduğunu düşünmesine rağmen, tuncay özilhan ‘ın yönetim kurulu başkanı olduğu anadolu grubuna ait marketin sebze- meyve reyonudur.

sadece hatırlatmak istedim.

ayrıca (bkz: 1 şubat 2018 efes boykotu)
  • ürünlerin fiyat etiketlerinde üreticiden alınma, nakliye, migros kârı gibi detaylara yer verir.
  • manavların sergilendiği reyondur.
    meyve-sebze sergilenen reyon değildir. o başka bir şey.
  • bu hafta sonu bulabildiğim en taze ve en uygun fiyatlı ürün zencefildi. bunun haricinde diğer ürünlerini tercih etmiyorum. bunun yerine hal veya pazardan alıyorum. bu reyonun en hoşuma giden tarafı ürünün tarihçesini ve maliyetlerini görebildiğimiz etiketler olması. etiketleri inceleyip ne kadar kazıklanıyorum acaba demekten kendimi alamıyorum.
  • bir avakadonun nakliyesinin 1.15 tl olarak belirtildiği reyon