şükela:  tümü | bugün soru sor
363 entry daha
 • duran topların hiç birisini doğru düzgün kullanamamasına rağmen inadına buna kullandırıyorlar.adam o kadar vitaminsiz ki korner de topları ön direğe ancak atabiliyor.adamın ayağında güç yok.bu adam mı şut çekip gol atacak.ulan feneri ne duruma getirdiniz.
 • (bkz: giuliano) seviyesinde oyuncudur o zaman guliano'yu niye gönderdik? bildiğimiz casper bilmediğimizden iyiydi.

  (bkz: mehmet ekici) zajc'tan daha iyi oyuncu, bu hesaba göre yine almak mantıklı değil.

  (bkz: ali koç) ve etrafındakilerin şöyle bir yanılgısı var 'genç oyuncu iyidir' genç oyuncu olmak çok da önemli bir özellik değildir. (bkz: eljif elmas) genç oyuncu ama henüz fenerbahçe seviyesinde değil.

  hiç sevmeme rağmen (bkz: burak yılmaz) adam işi götürüyor, ciddi bir yaşı da olmasına rağmen her maç leblebi gibi gol atıyor adam.

  inşallah yanılırım ama zajc veya eljif çok fark yaratabilecek oyuncular değil, ekici'nin bir kalitesi var beterin beteri benzia süperlig'de oynayacak oyuncu değil.
 • youtube görüntülerini izleyip,kafama takılan şeyler vardı.bu yeteneklere sahip gibi gözüken futbolcunun bu yaşta büyük bir klüpte olmaması veya premier lig yapamaması için önemli mental eksiklerin olması gerekiyordu.2-3 maç izleyince çok net anlaşıldı,çoçuk fizik olarak yetersiz ve günümüz futbolunun en önemli kriterlerinden biri olan top kaybı konusunda ise iddialı...bu da olmayacak,yazık...
 • çok erken gömüldüğünü düşündüğüm basit oynamayı ve topsuz oyunu iyi bilen fakat gerçek verimini şimdilik alamadığımız topçumuz.
  mevcut kadro kendisini tam olarak ortaya çıkaracak bir kadro değil bence, bu sene uyum senesi sayıyorum. yeni sezonda farklı yapıda bir kadroda görmek daha doğru olacak. verilen rakam da o kadar uçulmuş bir rakam değil ve yaşı da genç.
  not: her sikime tuzlukla koşmayan fenerbahçe taraftarıyız, ergenlere kalan camiamızın hataları ve ortaya çıkan sonucu da görüyoruz. bunlara göre nabil dirar da topçu falan değildi ama takımın fizik gücünün ve savaşmasının en önemli figürü olduğunu ancak anlayabildiler. bu tiplere gamsız ayew, slimani, benzia ve de 30 dk.'lık kısa malbuş müstehak tabi.