• vallahi bugün top oynamak harici her şeyi yaptı. biraz önce heriflere gol şansı verdi. ne yaptığından haberi yok sanırım.

en fazla konyaspor'da oynar.
  • comolli şerefsizinin attığı süslü kazıklardan biri daha...
    millet gider 1 milyona japon efsanesi getirir, 2.6 milyona miroğlu getirir ya hadi onları geçtim aylardır topa ayak sürmeyen emek hırsızı onun bunun evladı bile canını dişine takar o yaşıyla oynar/oynatır.
    sen onun 1 bacağı etmezsin rezil herif.sana verilen paraya yazık ama seni getiren şerefsiz kulübü esir almış,suç sende değil yani.
  • beşiktaş bedelsiz kagawayı alır biz sanki çok paramız var gibi 4.5m euroyu gömdük bu adama.
    tanım: fenerbahçe seviyesinde olmayan topçu.
  • fm den tanırdım. yüzümü kara çıkardın evlat.
  • fenerbahçeye son yıllarda gelmiş en iyi ofansif ortasaha olduğunu düşünüyorum. kendisini geliştirerek ilerlerse çok iyi yerlere gelecektir.
  • elif elmas'lı makedonya'ya gol atan futbolcu.
  • milli takımı adına makedonya karşısında golünü atan sloven sarı pipi.
  • gole yakın bi oyun yapısı olsa da zajc bu fizik yapısı ile 5 büyük lig yapamaz yapsa dahi tutunamaz alt yapısının iyi olduğu zaten seyreder seyretmez anlaşılsa da kesinlikle dirliğine ve gücüne önem vermeli.sonradan kazanılabilen bir konuda eksikliği olduğu için şanslı ancak tabi çalışmalı çok çalışmalı.
  • futboldan bir bok çakmayan tiplerin hakkında yorum yaptığı topçu. beşiktaş gençlere yatırım yaptığı sezondan sonra 2 şampiyonluk aldı. yaşlıları takıma doldurunca sıçıp batırdı, maaş bile ödeyemez hale geldi. genç fantezisi diye bir şey olmaz arkadaşım, bu zorunluluk. aziz başkanın kulübün anasını sikmiş, döviz kuru son bir senede ikiye katlanmış. bu durumda genç futbolcu almak bir tercih değil, tek seçenek. kafanız nasıl basmıyor, anlamıyorum. slimani'ye o kadar maaş verilmesini eleştir, sorgula. sesimi çıkarırsam itim. ama kulüp niye genç alıyor diye aptalca bir mantık mı olur aq? böyle mal taraftara aziz gibisi gerek aslında.
  • kendisi bu maçta da oynatılmıyorsa hangi maçta oynatılacak merak ettiğim top tepici. he oynatilmayacaksa 6 milyon euro verip neden alındı? zajc'ın transferini ersun yanal'ın istemediği çok aşikar artık.
hesabın var mı? giriş yap