şükela:  tümü | bugün
 • 17 nisan 2015 tarihinde vizyona girecektir.
 • an itibariyle fragmanını seyrettim. çok sıkı bir korku filmi takipçisi olarak kesinlikle gitmeyeceğim film. kalitesiz efektlerle bir yere varılamayacağını artık anlamalı türk korku filmi yönetmenleri.
 • sağlam efektleriyle, sadece ezan sesi ve ani ses efektleriyle korkutan klasik türk filmlerinden çok farklı olacağa benzeyen film, heyecanla bekleniyor... hadi bakalım.
 • dodo yapmis izlemek lazim ama gerek yok abi.
 • akıllara zarar derecede paranoyak bir yapımcıya sahip, türkiye de çekile(meye)n en kötü korku filmi.

  filmi izledim. yarrak gibi buldum. sonra tivit attım. attığım tivitte aynen şu;

  "akil almaz igrenclikteki filmleri ayni anda vizyona sokma festivali diye bir sey var mi? ( mihrez, polis akademisi, sebahat - melahat v.b)"

  çat menşın geldi bir tane. 'diğer türk filmleri nasıl film gurusu?, seni soyal medya ajansı tutmuş. bu işin peşini bırakmam. işvereninle görüşcem" filam diye.

  gugılladım. filmin yapımcısı mı ne çıktı.

  gerçekten müthiş ya.

  insanların zeka düzeyiyle dalga geçecek derecede kötü bi filmi, vine fenomeni olan şişkolardan bozma filam bir cast la vizyona sür, "aa film çok kötü" deyince de "ajans tutmuş seni" de.

  müthiş derecede garip.

  bir de ergenin biri benim attığım tiviti kopi past yapıp tekrar tivitlemiş. "akıl almaz derecede kötü olan filmler filam" olanı. bu yapımcı mı ne olan adam da screen şat alıp "çok belli ediyorsunuz sosyal medyacılar kendinizi" demiş.

  abi allah aşkına, hadi diyelim bi sosyal medya ajansı birini tuttu, herkese aynı tiviti mi attırtır noktası virgülüne?

  çok acayip kafalar ya.

  özetle; allah verdiği aklı almasın
 • bir "cinli türk korku filmi" meraklısı olarak söylüyorum; bundan daha başarısızını yapmak büyük başarı olur.
 • çok çok çok ama çok kötü bi film. bi kere asla korkutmuyo hatta o kadar basit ve özensiz çekilmiş ki gerçekten kahkaha attırıyo. yoldan geçen adamları kadınları çevirip oynatmışlarcasına kalitesiz oyunculuklar bi yandan. lost'taki kara dumana benzer bi şey görünüyo bi de arada. aynı sesle beliriyo. bire bir aynısını araklamışlar. hiç mi hak etmez ödediğiniz parayı. vallahi hiç hak etmiyo.
 • turkiye'den çıkan korku filmlerinin artık -nereden geliyorsa- standart bir görsel efekt paketi müşterisi olduğunu gösterir film (cinler dumanla geliyor, dabbeden, şekl ü şemaller ammar tarikatı).

  öte yandan yıl olmuş 2015, üç harflilerin hâlâ mutlakiyetle yönetildiğini , temsiliyet bir yana hâlâ aşiretlerin sultasını, halkın iktidarına dair hiçbir şey öğrenemediğini gösterir yapım.
 • fragmanını yeni gördüğüm film.

  yalnız 24. sahnedeki şekil bildiğin transmutation circle, filmde edward, alchemistler falan mı var? nedir?
 • rexxde gittikten sonra bana bir ömürlük neşe katan film.