şükela:  tümü | bugün soru sor
 • twitter'da kavga ettiği birine evinde elektroşokla işkence yapan ve sayesinde birini evinize kapatıp işkenceden geçirip burnunu kırmanın tamamen yasal olduğunu öğrendiğimiz karadeniz teknik üniversitesi öğrencisi. bir de suç ortağı hasibe hacısalihoğlu var tabi ki.
 • güya biri kendisine twitter'da küfür etti diye o kişiye kendince "ceza kesmeye" kalkan ve an itibariyle twitter'da yüzlerce insanın küfürlerini yiyen kezbanatör. gerçi twitter'da yaptığı söylenen "mesleği" icra ediyorsa onun için reklamın iyisi kötüsü olmaz demektir ve uzun vadede yaptığı reklam sayesinde "müşteri" kazanacaktır.

  kendisi hem suçlu hem güçlü. twitter hesabında yaptıklarını övüne övüne anlatıyor ve konuyla övünçle bahseden tweet'leri rt'liyor. bu da pişmanlık bir yana eline fırsat geçerse aynı suçu bir daha işlemeye çoktan hazır olduğunu gösteriyor. son açıklamasında da kapı gibi video olmasına rağmen "burun kırma olayı doğru değil, karşı tarafta hiçbir hasar olmadığı tespit edildi" demiş.

  kendisinin okuldan atılması için kampanya başlatılmış. okuldan atılmasa bile bundan sonra google'da ismini aratan biri yaptıklarını rahatlıkla görecektir. şu anda yaptığı söylenen meslek de sadece genç yaşta yapılabildiği için geleceği parlak olmayabilir.
 • ite köpeğe başlık açar oldunuz.
  herkesin başlığı var bizim niye yok,
  bende mi keseyim illa birilerini,
  çıldırtmayın lan adamı,
  hahahaha
  böle düşününce kız diziyle burun kırıyor video çekiyor,
  belkide hep bu başlık yüzünden.
 • kendisini artık yıllar önce bile bayatlamış olan "bilmemne olduğunda neredeydiniz" argümanıyla savunanlar da geldiğine göre savunulacak bir yanı kalmadığı belli olan üniversiteli. bu mantığa göre dünyada hiçbir şeye tepki koyamayız çünkü ondan önce dünyanın başka bir yerinde gerçekleşen başka bir olaya tepki göstermemişizdir.

  bu mantığın başka bir ürünü: (bkz: 28 şubat'ta neredeydiniz)
 • aynı zamanda sosyal medyada 185 civarı boyu ve fiziğinden dolayı yıllardır fenomen olan bir kişidir. zaten olayların bu kadar yayılmasının nedeni de kızın bu ufak popüleritesi diyebiliriz.
 • instagram'da fake takipçi satın alarak "fenomen" olanlardan. daha bugüne kadar twitter'da gerçekleştirdiği vahşetle övünüyordu ama şimdi millet bunu aynısını ona yapmakla tehdit edince yusuf yusuf olup geri vites atmış. kendisi hapis yatar mı bilmiyorum ama ktü'deki öğrencilerin can güvenliği için okuldan atılmalıdır. otursun yeniden çalışsın, üniversiteye yeniden girsin ve belki bu sefer aklı başına gelir de terör estireceğine öğrencilik yapmayı akıl eder.

  yalnız kendisi birini eve kapatıp işkence etme suçundan beraat edip sonra da rte'ye twitter'da küfür etti diye hapse girerse ilk itiraz eden ben olurum. hakkında iki suçtan da çokça şikayet varmış.
 • henüz tutuklanmamış. sadece savcılık tarafından tutuklanması istenmiş. bence bir an önce tutuklanmalıdır çünkü böyle vahşi ve tehlikeli birinin dışarıda dolaşması insanların can güvenliği için risk teşkil etmektedir.
 • kendisini bugün gören gözlerim diyorki inception gibi hatundur. rüya içerisinde rüya.
 • 10 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır
 • 10 yıl ceza almış adghjj bugün benim için kötü geçmişti ama keyfim yerine geldi.