şükela:  tümü | bugün
  • dün uçurulan nohut dedecik nickli asalağın yedek hesabıdır.
    insanlara özel mesaj yoluyla küfür etmeyi, nickaltına girip saçmalayı trollük sanan, küçük yaşta olduğunu anladığım (umarım yoksa gerçek anlamıyla net gerizekalı) bir velettir kendisi, mahkemeye verilse evvela babasından dayak yiyecek, harçlığı kesilecek haberi yok keratanın.

madem yedek hesaptan yeniden ergenlik yapmaya başlamış ben yine buraya eski hesabı için yazdığım entryi gireyim;

faşist bir asalak, cinsiyetçi bir şerefsiz, başarısız bir troll, pis kokan bir ergendir.
    sosyal alandaki başarısızlığı ve zihninin çirkinliği yüzüne de vurmuş olacak ki sözlük üzerinden kadınlara ağza alınmayacak hakaretler etmektedir,

kısaca göz atarak şu entryleri ve başlıkları buldum;

-"kadınların insanlıktan nasibini almaması"

- "kadınların kafalarının çok çalışmamasından kaynaklıdır..."

- "kadınların liseli olması"

- "kadınlarda orospuluk switchi doğuştan on geliyor"

- "kadınların karakteri ucuz, kadın millet iste ne bekliyorsunuz ki"

- "kadın dediğin güce tapan bir yaratık, kibar erkeği güçsüz görüyor itici buluyor kocaman zekasıyla. "

daha fazlasının olduğuna eminim.
    yazdığım gibi bu dallama muhtemelen haftada 1 yıkanan, tipsiz, kültürsüz, maddi ve manevi açıdan güçsüz olduğu için kadınlar bu tipi bakışlarıyla aşağılamakta adeta itin götüne sokmaktalar, ezkaza buna bakan bir kız daha sonradan pişman olup, götüne tekmeyi attığı için bu velet triplere girip burada başımızı ağrıtmakta.

kendisinin uçacağı zaman elbette geç değildir fakat o zamanı beklemek yerine benim gibi engeli basabilirsiniz.
  • ergenler gibi davranan her bireyi maalesef yaşı küçük diyerek geçiştirmemiz mümkün değil.

nefret söylemleriyle hareket eden, kadın düşmanı bir yazar ama ben onu iktidarsız diye tanımlamayı yeğlerim.

şahsen hayat tecrübesi ve düşünebilme yetisi olsun ya da olmasın, kimse ona böyle böyle başlıklar açma hakkını tanıyamaz.

bu platformda böyle sığ karaktere sahip birinin yazar statüsünde olması bana burada ne işim var diye düşündürdü.

ilk entry'yi giren yazara hak vermemek mümkün değil.

aşağıdaki başlık ve entry'lere bakılırsa yeniden uçurulması uzak görünmüyor.

-"kadınların insanlıktan nasibini almaması"

- "kadınların kafalarının çok çalışmamasından kaynaklıdır..."

- "kadınların liseli olması"

- "kadınlarda orospuluk switchi doğuştan on geliyor"

- "kadınların karakteri ucuz, kadın millet iste ne bekliyorsunuz ki"

- "kadın dediğin güce tapan bir yaratık, kibar erkeği güçsüz görüyor itici buluyor kocaman zekasıyla. "
  • kanzuk'un eseri lise kökenli yazarımsı.
  • engellediğim an ömrüme 3 yıl eklenen yazar. ege sahilinde gibiyim artık dünya varmış.
  • nick altına bakmadan laf söylemeyi denediğim fakat buraya gelince zaten ne olduğu belli olan bir diğer kadın düşmanı.
    belki troldür, umarım troldür.
  • belli ki çocukluk yada ergenlik döneminde karşı cinsle ilgili bazı sorunlar yaşamış. bunlar iç dünyasında yıkıma yol açmış olmalı ki kadınları böyle takıntı haline getirmiş, onlara karşı içinde büyük bir nefret besliyor. sonu buffalo bill gibi olabilir. tedavi olmasını tavsiye ediyorum. ayrıca nefret söylemlerini eleştirdiğim için bana ergen, meriç falan demiş. bir gün gel misafirim ol, bunları karşılıklı konuşalım.
  • (bkz: troll)
    2'dir karşıma çıkıyor, inci sözlükten yeni çıkıp gelmiş birisi, yaptığı saçma sapan savı " google'da çalışıyorum. " diyerek ört bas eden bir troll'den öte değil paylaştığı hiçbir şeyde en ufak bilgi kırıntısı yok. eminim mesaj kutusu dolup taşıyor milletle alay ederek boş zamanını öldürüyordur o yüzden saçma sapan yazılarına karşın mesaj atmanızı önermem.
    yazara not: eğer yaratıcı küfür edebileceksen nickaltıma küfür yazabilirsin yoksa anca ergenliğini ispatlamaktan öteye geçemezsin.
  • sırf insanlar sınava geç kaldı diye, insanlara küfür etme hakkını kendinde bulan terbiyesiz yazar.
    işin içeriği konusunda uygulamaya hak veriyorum ama neden böyle nefretle yaklaşılmış gerçekten anlayamadım.
    ilgili entry için (bkz: #78692373)