• ergenler gibi davranan her bireyi maalesef yaşı küçük diyerek geçiştirmemiz mümkün değil.

nefret söylemleriyle hareket eden, kadın düşmanı bir yazar ama ben onu iktidarsız diye tanımlamayı yeğlerim.

şahsen hayat tecrübesi ve düşünebilme yetisi olsun ya da olmasın, kimse ona böyle böyle başlıklar açma hakkını tanıyamaz.

bu platformda böyle sığ karaktere sahip birinin yazar statüsünde olması bana burada ne işim var diye düşündürdü.

ilk entry'yi giren yazara hak vermemek mümkün değil.

aşağıdaki başlık ve entry'lere bakılırsa yeniden uçurulması uzak görünmüyor.

-"kadınların insanlıktan nasibini almaması"

- "kadınların kafalarının çok çalışmamasından kaynaklıdır..."

- "kadınların liseli olması"

- "kadınlarda orospuluk switchi doğuştan on geliyor"

- "kadınların karakteri ucuz, kadın millet iste ne bekliyorsunuz ki"

- "kadın dediğin güce tapan bir yaratık, kibar erkeği güçsüz görüyor itici buluyor kocaman zekasıyla. "
  • belli ki çocukluk yada ergenlik döneminde karşı cinsle ilgili bazı sorunlar yaşamış. bunlar iç dünyasında yıkıma yol açmış olmalı ki kadınları böyle takıntı haline getirmiş, onlara karşı içinde büyük bir nefret besliyor. sonu buffalo bill gibi olabilir. tedavi olmasını tavsiye ediyorum. ayrıca nefret söylemlerini eleştirdiğim için bana ergen, meriç falan demiş. bir gün gel misafirim ol, bunları karşılıklı konuşalım.
  • geçmiş amatör öykülerimi paylaşmamdan 2 dk sona sert bir üslupla eleştiren yazar. (dosya 20 küsur sayfa bu arada.) niçin böyle yaptığını pek anlayamadım. keşke başlığıma yazmak yerine mesaj atmayı deneseymiş. sağlık olsun.
  • berbat entry'leri olan bir trol.

edit: nick altıma gelip bir şeyler zırvalamış. hahahaha, kıskanmanın da böylesi. kıskanma bebeğim, refah seviyesi yüksek bir ülkede yaşıyorum diye kıskanma beni. sana erdoğan ile mutluluklar. doktorlara falan sövmeye devam et, yaşadığın ülkede sövecek doktor kalmayana dek.

edit 2: oğlum sen laftan anlamaz mısın? ne fetösü amk, sümüklü fethullah'la yollarım hiçbir aşamada kesişmedi.

edit 3: bana hala fetöcü iftirasında bulunan, entry'leri bu nedenle silinen bir tip. bir insana özgürce terörist diyebileceğini sanıyor, entry'si silinince de şaşırıp kalıyor. kendisine en kısa zamanda dava açacağım, insanlara terörist diyemeyeceğini anlayacak böylece.

edit 4: bes bey denen kişinin yan hesabı olduğunu düşünüyorum. r10'dan almış muhtemelen, çünkü baktığınızda 2019'da buna sövüp durmuşlar, sonra ne hikmetse hesap 2023'e kadar bir şey yazmamış. şimdi de bir avuç entry'si var. ah deniz aaaaah. neden böyle yapıyorsun?

edit 5: adadan ayrılmış. neden acaba?
hesabın var mı? giriş yap