şükela:  tümü | bugün
  • youtube un eğlenceli yanlarından biri olarak gördüğüm kanallardan bitanesinin sahibi kendisi. ismindende anlıcağınız gibi yurt dışı kaynaklı bir kanal. aksanından anlaşılacağı gibi ingiliz yada amerikan değil ancak videolarını ingilizce yayınlıyor. mike boyd'u kısaca anlamak gerekirse öğrenmeyi çok seven hatta öğrenmeye aç biri olarak nitelendirebiliriz. zaten kanalda yaptığıda bu birşeyler öğrenmek. öğrendikleri yapmaya çalıştıkları ve hırsı kanalı çekiçi kılan kısımlarından biri. yaptıklarına örnek vermek gerekirse, öğrenmeye çalıştığı konular hakkında hiç bişry bilmediğinide söylemeden edemicem, kaykay ile ollie yapmayı,3 top çevirmeyi, tek teker bisiklet sürmeyi, bilardoda trick shot yapmayı vb. bu tarz eğlenceli ama öğrenmesi ve yapması uzun süreceğini düşündüğümüz yada hiç birimizin öğrenmeye vakit ayırmadığı eğlenceli aktiviteleri ve öğrenme süreçlerini videoya alıp nekadar zaman öğrendiğini gösteren bir abimiz. bu serisini youtubeda learn quick adı altında yayınlamakta çok sık video atmasada attığı videolarla yeni şeyler öğrenmenin çokta zor olmadığını isteyince neler başarabiliceğimiz ufak tefek hareketlerlede olsa anlamakta. youtubeda video izlemeyi seviyosanız, ve izlicek bişeyler arıyorsanız bu kanalı öneririm.
  • learn quick adında videolar çekip bunları kendisiyle aynı isimli youtube kanalında sergileyen sempatik mi sempatik bir abimiz. her seferinde daha önceden denemediği bir şeyi öğrenmeye çalışıyor ve bunu ne kadar sürede yaptığını bir sayaç yardımıyla gösteriyor. şu zamana kadar ters takla, bisiklette ön kaldırma, iskambil kartı fırlatma, bumerang fırlatma vb gibi şeyler öğrenip bunları kanalında paylaşmış bulunmakta.
  • cok yetenekli, eli yatkin boyle islere videolarini izlemesi cok keyifli de ben denesem surenin en az 10 katina cikacagina eminim.