şükela:  tümü | bugün
 • orlandoda oynayan basketçi. biraz zorlasan 2-3-4 numaralarda oynayabilir. 00-01 sezonunda 5. sırada draft edilmiş, şahane performansıyla yılın çaylağı ödülünü almıştır. iyi oyuncudur, fakat bir türlü patlayıp superstar mevkiine geçememiştir. 80 doğumludur, 2.03 boyundadır.
 • t-mac ve hill arkasında kalmıştır bu sezon hillin sakatlığını kullanarak güzel maçlar çıkarmıştır denver gibi bir takıma gitse matt harpring gibi patlama yapabilecek bir oyuncu ...
 • drew gooden ve gordon gricek karşılığında yanında ryan humphrey i de alarak memphis yollarına koyulan sg ... bence her iki taraf açısından da faydalı bir takas oldu ... bakalım memphiste neler yapacak deli fişek miller
 • yeni takımı grizzlies'de çok daha başarılı olacak gibi.
 • kumas olarak minnesotadan wally sczerbiak- nasi yaziliyo ki bu- ile cok benzer adam. wally daha iyi bir kurulu sutorken bu daha atletik ve agresiftir. bi de wally'nin saclari daha bi guzel.
  en iyi caylak oldugu sene 'the wizards apprentice' olarak adlandirilmistir mcgrady'e ithafen. herkes yildiz statusune gecmesini bekliyo daha hala ben de dahil. ama grizzlies gibi yetenek dolu bi takimda cok zor tek adam yada buyuk yildiz olmasi.
 • orlando'da iken t-mac'in kankasıydı, devamlı beraber görünürlerdi saha dışı aktivitelerde de. kendisi magic'ten gönderilince tracy bayağı bir söylenmişti.
  szczerbiak ile benzetilir, karşılaştırılır. evet ikisi de şuta dayalı oyun oynar, tercihleri bu yöndedir. tarz olarak çağrıştırırlar birbirlerini. fakat wally hapşalağı adeta odun gibi bir adamdır, basketbolcuda olması gereken esneklik, çok yönlülük veya amerikalıların dediği gibi versatilty bu elemanda bulunmaz. sabit şut atar, bodoslama turnike girer. mike ise beyaz bir oyuncu için yeterince atletik ve versatile'dir. potaya drive etmeyi de sever, şuta kurulmayı da.
 • bu sene revire dönen grizzlies kadrosunun en istikrarli oyuncusu oldu bu adam. çikip üçlüklerini atiyor, mücadelesini veriyor, agzini açtigini görmedim. sezonun sonunda play-off'u garantilemek için bir galibiyetin yettigi ve o galibiyetin dört maç alinamadigi dönemde, haliyle sinirler gerilmisken san antonio maçindaki son saniyesi ikiligiyle olayi çözen kisi olmustur. sutu soktuktan sonra da deli gibi kosmak yerine arkasini dönüp "oh" çekmesi bütün sezon sikintilarla bogusan bir takimin "mutlu son"unun simgesi oldu.
 • bu seneki performansıyla sezonun en iyi 6. adamı olmuştur.
  (bkz: sixth man awards)
 • orlando daki yıllarında atletizmini çok iyi kullanan temiz yüzlü bir oyuncu iken,memphis e gelince kederden saçlarını uzatmı$ , kevin bacon a benzemi$ ve sırf $uta dayalı bir oyun sergiler olmu$tur.
 • bu sene mike miller'ın en az 17 sayı atmadığı maçların hiç birini yenememiş memphis grizzlies, ki bu 18 maçta böyle olmuş. bu da böyle bir istatistiktir. ee peki mike miller 17 atınca memphis yeniyor mu? 24 maçtan 12'sini almışlar öyle olunca da..

hesabın var mı? giriş yap