şükela:  tümü | bugün
 • hit-boy, lex luger, dj mustard, young chop, harry fraud, boi-1da, 40 gibi isimlerle beraber yeni nesilin en iyi prodüktörlerinden birisidir. banger üstüne banger, yılan gibi beat üzerine yılan gibi beat üretir.

  gangsta, trap, club banger tarzda müzik yapan rapper'lardan tutun, r&b'ci ablalara kadar pek çok isim için hitler ürettikten sonra en son solo single'ı 23 ile ortalığı sarsmış ve de solo çalışmasının merakle beklenmesine sebep vermiştir.
 • son zamanlarda güzel hip-hop şarkıları bu kardeşimizin başının altından çıkıyor, epey başarılı bir prodüktör. clublarda çalınan cool rap şarkıların prodüktörü bu elemandır.
 • son zamanlarda ortamlarda çalan rnb ve hip-hop parçalarının çoğunun yapımcısı ve söz yazarı amerikalı rapper. özellikle miley cyrus 'un bu noktalara gelmesinde çok emeği geçmiştir. şimdilerde yavaş yavaş yaşlanan dr.dre ve benzeri prodüktörün ilerde tahtına kurulacak gibi görünüyor. tabi bunu bekleyip zamanla göreceğiz.
 • dj mustard ve metro boomin ile birlikte son zamanlarda en beğendiğim prodüktörlerden. yalnız bunlardan birisinde sanki yeni dj khaled olacakmış gibi bir potansiyel var ama, henüz hangisi çözemedim.

  23 adlı parçada tam olarak kabul ettirdi kendini, oradan da yürüyüp gidiyor. gitsin de zaten.
 • soundcloud hesabında "instrumental tuesdays 2017" adında bir liste oluşturup buraya bu seneki işlerinin beatlerini koymuş prodüktör. perplexing pegasus, dna, humble, aries, kamasutra, perfect pint, on the come up, gucci on my derken bu vesileyle geçtiğimiz sene bayağı vasıflı iş yaptığını fark ettim üstadın.
  https://soundcloud.com/…s/instrumental-tuesday-2017
 • kesinlikle yeni jenerasyonun en iddialı prodüktörlerinden bir tanesidir.

  trouble adlı rap sanatçısı ile yaptığı edgewood albümündeki come thru parçasına yaptığı beat tam bir intihardır. the weeknd back vocalleri ve piano sample ı gerçekten harika bir old new school karşımı bir parça ortaya çıkarmıştır.
 • prodüktörler hep arkada planda kalır, bu hep böyledir. bir kaç istisna hariç ; (bkz: dr dre)

  fakat bu adam gizliden gizliden çok güzel işler yapıyor. yine yakın zamanda the weeknd 'in my dear melancholy ep sindeki try me parçasının prodüksiyonunun büyük bir bölümü üstlenmiştir. kullandığı aletlere ve programlara gerçekten çok hakim. try me parçasında kullandığı teknik ve the weeknd gibi bir sesle çalışması bu parçayı oldukça üst seviyelere çıkartmıştır.
 • uzun zamandır açık ara en iyi prodüktördür. metro gibi sadece mumble rap beati yapabilen ve hep birbirine benzer işler yapan isimlerle karşılaştırılmaması gerekir. lil wayne, beyonce, kendrick, the weeknd vb. gibi çalışmadığı isim kalmamıştır. kendi bünyesinden rae sremmurd'u çıkarmış ve ünlü etmiştir.
 • creed ıı filmi için hazırladığı soundtrack album yayınlanmış.