• şu ana kadar izlediğim maçlarla süper lig'in en başarılı kalecisi konumundadır. en kaliteli diyemem ancak en başarılı diyebilirim. refleksleri oyunu okuyuşu iyi. akhisar iyi bir transfer yapmış. antalyaspor'un kalecisini de mls'den biliyorum o da iyi kaleci. ama formunda bir muslera 10 kaplan gücünde olup hepsini alt eder tabii ki de.
  • bundan 40 gü önce yazmıştım tekrar ediyorum, izlediğim kadarıyla an itibariyle süper lig'deki en başarılı kalecidir. an itibariyle maç/yediği gol oranı 1'in altındadır.
  • fantezi futbol vesilesiyle özellikle bu sezon takip ediyorum. mükemmel kaleci lan.

bu adam çok değerli.
  • ismini görünce basketbolcu sandığım kaleci
  • müteaddit defalar tekrar ettiğim üzere süper lig'in en başarılı kalecisidir. biraz yan toplarda eksiği var ama onun dışında neredeyse mükemmel. yakında büyük bir takıma transfer olursa şaşırmayın. yaşı 30 olabilir ama bir kalecinin en verimli çağları 20'li yaşlarından sonra başlar.
    bu arada kalecinin performansını yükselten birlikte oynamayı iyi bilen, uyumlu ve çalışkan akhisar defansını da es geçmeyelim.
    edit: imla.
  • boyuna göre çok iyi reflekslere sahip olduğunu düşündüğüm, tolga'nın yediği iki gole bakınca ''analar ne kaleciler doğuruyor be'' dedirten cinsten kurtarışlar yapmış olan ve aynı şekilde tolga'nın dünkü maçı açıp sonuna kadar izleyip yapması gerekenleri öğrenmesi gereken kalecidir.

beşiktaş kalede tolga olduğu sürece hiçbir yere gelemez.
    hep anam, canım anam diyerek beyefendi profili çizip halka oynamakla olmuyor.
    turabi'de survivor'u böyle kazandı zaten.
    bayılıyor bizim insanımız prim vermeye.
    yoksa tolga daha geçen sene gönderilirdi.
  • ben akhisarın şike yaptıgına falan inanmam. ota boka şike dememek lazım. ancak bu adamın bir beşiktaş maçında , bir de bu maçta ki kaleciliğine bir bakın derim.
  • beşiktaş ve fenerbahçe maçlarını izlemiş biri olarak diyorum ki galatasaray maçında ikizi oynuyor herhalde böyle kötü bir kaleci olamaz
  • (bkz: zalad)
  • keşke biz de satın alsaymışız. parası neyse verirdik. şu gs'den rakip kaleciyi ayarlama işini öğrenmemiz lâzım. fiyat kaçtan başlıyor? öğrenelim bunları.

bizim maçta panter olan kaleci 3 hatalı gol yedi gs'den.
hesabın var mı? giriş yap