şükela:  tümü | bugün
  • sahibinden.com ve milanospor.com web sitesi üzerinden sahte nike ayakkabılar satan bir firma. uzak durulası, aldanılmaması gereken bir satıcı.

tecrübe... efendim, 2016 yılı başında alınan airmax ayakkabı daha 5 kez bile giyilmeden tabanda oluşan çatlak pardon yarık nedeniyle satıcı ile görüşülerek geri gönderilir. (evet geri göndermemizi söylediler.) incelemeye gittiği iddia edilen ayakkabılar yaklaşık 2 ay sonra iade talebi kabul edilmeyip aynı modelin yenileri adresimize ulaştırılır. ne kadar güzel değil mi? dürüst satıcı işte. lakin bu yeni gönderilen ayakkabılar da öncekilerle aynı şekilde hem de tam da aynı noktadan yarılmaya başlar.

işin bir acı yanı da; ilk siparişimizin ardından elimize ulaşan ayakkabı görünüşte beğenildiği için 2. bir çift daha satın alınmıştır. rengi nedeniyle onu daha 2 defa giyebildim. 5., 6. giyilme sonrası muhtemel sonuç sanırım aynı olacaktır.

parasını çöpe atmak isteyenler için hizmet veren güzide bir firma sanırım. biz 2 defa attık. siz atmayın.

not: kullanıcı ne ilk kez bir spor ayakkabı giyiyor, ne de bu ayakkabılarla dağda bayırda geziyor. haftada veya 10-15 günde bir çarşı, avm vb. gezilerinde giyilen ve daha 4. veya 5. giymede tabanı yarılan bu ayakkabıları nike markasının üretmiş olma ihtimali sanıyorum benim 110 yaşıma kadar yaşayabilme ihtimalinden daha azdır.
  • www.sporcaddesi.com adresi de bunlara aittir. siteyi incelerseniz özensiz ve göstermelik olduğu kolayca anlaşılır. satılan ürünler sahtedir.