şükela:  tümü | bugün
  • tanımadan sevmistim önce; adas olmamızdan mı* yoksa ikimizin de istanbul universiteli olmasından mı bilmiyorum kendiliginden bir sıcaklık olusmustu; bu gece nihayet tanıstık * ve yuzyuze daha bi sevdim tabii..
    adı gibi kendi de hem guzel hem akıllı, hem eglenceli; daha sık ve uzun saatler gecirilecek yegane insanlardan biri...
  • tanıdıgım en tatlı, en pozitif, amatör ruhlu profesyonel yönetmen...calışmak zevkti, tanışmak zevkti bir anda sırdaşım oluverdi...artık cok sey biliyor tez vakit kafasının uçurulması gerek
    (bkz: kıyamam)
  • canim o benim; e insanin cani da önemlidir...
  • tanimaktan duydugum mutlulugu yazmak uzere adina tikladigim vakit , tanismaktan oturu duydugu mutlulugu sozlesmiscesine ayni anda ifade etmis olduguna hayretle sahit oldugum tatlilar tatlisi , guzeller guzeli , canlar cani sevgili dost...
  • geleceğin en başarılı, en dorukta ki film yönetmeni.tanıdıkça çok sevdiğim güzel hatun.yurtdışında bizleri çoook iyi temsil edeceğine eminim. bir gün bakarsınız beni de oynatır filminde...
  • ne yalan söyleyeyim, güzel bir film çekmiş. oyunculuk teklifini üzülerek reddettim.
    (bkz: bud spencer) (bkz: terence hill) (bkz: in jakuzi)
  • insanin hayatinda hep kalmasi gereken kisilerdendir milena;
    ortak sususlarin, ortak tutkularin insanidir... bazen statülerimiz degisse de (bazen o kardes olur, bazen ben kardes o abla ama hep yanyana, araya uzakliklar girse de degismeyen bi sevgiyle) sorumlulugunu hep icimde tasidigim, hatta bazen gereginden fazla korumaci davrandigim, pek yakinda uzaklara yolcu edecegim canimdir...
  • gelecek bir dönemde haydar the satanist slayer adlı bir belgesel çekecek olan gelecek vaad eden kişi. ayrıca, validesinin aristokratlara yönelik rakı kavun peynir zirvesi için hazırladğı patatesli börekler damağımız da kaldı.
  • dunyanin pek kucuk oldugunu kanitlarcasina, birbirimizin milena ve partizan oldugunu bilmeden, ikimiz icin de tatsiz bir durumda kar$ila$tigim ve bunu iki gun sonra farkettigim hanimefendi bir kizimizdir milena.
    tazecik bir yonetmen, ba$arili bir borek saricidir. hanim hanimcik durur, akilli uslu, terbiyeli terbiyeli konu$ur; sanki bu degil o kizlari kuvette cirpindiran*.

sevdim, begendim. yine beklerim.
  • tuhaf planlar yapıcısı, aniden belirip aniden kaybolan, yakın zamanda daha da uzağa kaybolası tutan hatun kişi.