şükela:  tümü | bugün
 • türk hava yolları*'nın uçtukça uçuş kazandıran programı. harcadıkça uçuş kazandıran program içinse garanti bankası'nın shop and miles adlı kredi kartı mevcut.
 • uçak biletinizi shop and miles kredi kartınızla almanız durumunda, hem kredi kartından(1 milyona 2 mil), hem de uçuş milinizden puan kazandırmasıyla gönlümü fethetmiş thy uygulaması..
 • siz dürtmedikçe millerinizi hesabınıza işlemeyen tatlısu kurnazları. bi de elite card verirler sonra da "aaa beyefendi bu sene neden fazla uçmadınız bakiiim" diyerek ertesi sene elite cardınızı iptal ederler. ha elite card ne işe yarar? cip lounge'da bedavaya içsek içsek ne içsek diyerek kafayı bulmanızı ve uçağı kaçırmanızı sağlar. economy class biletinizle de business class'tan check-in yaparsınız o da ayrı bir güzellik...
 • ekonomi sınıfından rezervasyon yaptırdığınızda bir sürü yer olan uçakta mil kullanarak beleş bilet almaya çalıştığınızda pekala yer yok diyebilir sevgili thy... 3.sınıf yolcu muamelesi görürsünüz sanki o milleri azerbeycan havayollarında toplamışsınız gibi... "efenim ticaret yapıyoruz, hede de hödö de" gibi tuhaf da bahaneler öğretilmiştir call center insancıklarına da, küfür de edemezsiniz, içinizde kalır, gelir buraya kusarsınız.

  miles and miles programınıza bir, ticaretinize iki.
 • miles and miles dan alinan biletin insanin basina acabilecegi dertler: 8 aydir hasret kaldiginiz vataniniza tam geri donuceginiz gun toronto chicago arasi ucusunuz hava sartlarindan dolayi iptal olur. bunu suratiniza hic cekinmeden soliyebilirler. hemde hemen bir yandaki havayollari catir catir butun ucuslarini yapabiliyorken. neymis biletiniz bedavaymis neymis o havayolunu kullanaz misim neymis 750 dolarmis bilet. sonuc ulkenize 2 gun gec gidersiniz o 2 geceyi koltukta gecirirsiniz anneniz krize girer. ben butun hava yollarinin a.... k....m
 • tam milleri biriktirdik ucuyoruz dedigimiz anda 50% zam yapan ve beni ac, acikta koyan kart.
 • web tasarımı yakında değişecek uygulama

  http://www3.thy.com/milesandmiles/
hesabın var mı? giriş yap