şükela:  tümü | bugün
 • 13 reasons why'ın alex standall'ı. 94'lüymüş. 94'lü olduğunu tekrar belirtmek istiyorum zira benim açımdan biraz utanç verici bir durum. google görseller, instagram vb yerlerden dizi dışı fotoğraflarına baktığımda anında soğuyorum, aşkım bitiyor. hele instagram fotoğraflarındaki simitçi bıyıklarını görünce bir hayli üzüldüm.

  bir erkeğe platin saç nasıl bu kadar yakışır, anlayabilmiş değilim. sevimli misin ablacım sen?

  ergen ergen videolarını izleyip duruyorum ya. 13 reasons why, hayatımı mahvettin... wasted youth.
 • gerçekte, 13 reasons why'daki justin foley (brandon flynn) ile birlikteymiş, çıldırıciiim.

  (bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)
 • dünkü bölümden sonra demeliyim ki eğer o lisede ve onun yaşlarında olsaydım bu çocuk dışında hiçbiriyle çıkmazdım. az önce stalktan geldim utanıyorum başlık sahibi gibi utanç içerisindeyim.
 • dizide en beğendiğim iki herif birbirini götürüyormuş. ay ben gülerim* olum ne güzel bebeklersiniz siz. ah be.
 • ilk nerve filminde görünce aşık olduğum tam bir klasik nerd amerikan ergeni tipinde olan ve 94’lü olduğunu öğrenince beyin felci geçirdiğim oyuncu. sonra 13 reasons why’da patladı zaten. platin saçı erkeklere yakıştırmıyorum lütfen yapmayın bunu. ikinci sezonun ilk 10 dakikasını izledim ve saçının eski halinde olduğunu görünce tekrar aşkım kabardı. oysaki hiç tipim de değil. instada da değişik şeyler paylaşıyor anlamıyorum. acaba kendisi gay mi onu da çözemedim.

  bu arada kendisinin tam bir yerli versiyonu olduğunu düşündüğüm cemrehan karakaş’ı da beğeniyorum hatta daha tatlı bile olabilir. 13rw yerli versiyonu yaparlarsa direkt alex standall bu olsun istiyorum.

  bu ne ya ergen gibi 13rw virali yaptım. bu arada ilk sezonundan sonra bıraktım izlemiyorum.
 • 13 reason why'da diyaloglarına bayıldığım karizma tiny.