• genç yaşında adım adım bütün kariyerini mükemmel bir şekilde planlamış popstar. herkes itin bir tarafına sokarken ve yeni lindsay lohan olacağına %100 eminken kız bütün dünyaya nanik yaptı helal olsun. daha önce şu entryi yazmıştım. önümüzdeki haftalarda çıkaracağı albümü merakla bekliyorum tam sonbahar albümü olacak belli. younger now da malibu da çok tatlı şarkılar.
  • maalesef fotoğrafları sızmıştır
  • bugün sabah sekiz sularında yaptığı canlı yayında sıfır müzik ve çıplak sesiyle söylediği wrecking ball performansı bağımlılık yaptı. akıllara zararsın kadın.
  • maldır.
    müzik terbiyesi zayıftır.

gitar solo girdiğinde seyirciye laf atarak soloyu atan sanatçıya terbiyesizlik yapılmaz.
    https://youtu.be/saxyxlgnkku?t=2m30s

billy idol ile sahneye çıkma şansı yakalamışsın, hala mal mal hareketler... steve stevens yerinde olsam gitarı kırar, sapıyla da miley'i sahneden kovalardım.
  • manyağın iticinin teki ama istediğinde müthiş performans sergiliyor bkz.
  • artık kuru götünü sallamasını görmek zorunda olmadığımız için sevindiğim kızcağız.
  • zamanında ingilizce öğrenmeye kendisinin -daha doğrusu hannah montana'nın- şarkılarını çevirerek başladım, tarz değiştirdiği dönemler oldu evet kimine göre doğru kimine göre yanlıştı ama benim duyduğum en güzel seslerden birine sahip. tüm canlı performansları muazzam umarım bir gün canlı dinleme fırsatım olur. seviyom seni miley
  • crisis in six scenes'de kendisinden beklemediğim* ölçüde iyi oynamıştır. bunda woody allen senaryosunun etkisi vardır muhakkak.
  • şu videoda insanüstü bir vokal performansı sergilemiş şarkıcı. umarım yeni albümünde yeteneğini gösteren böyle şarkılar bulunur. vakti zamanında kıçını başını açtı sağda solda twerk yaptı diye ucuz bir popçu olarak nitelendirilmemesi gereken bir yetenek.
  • gece gece aklıma düşmüş kadın. acaba şu an nerede, ne yapıyor? kendisi hakkında, sözlük ahalisinin bile yaklaşık 3 aydır entry girmemesi bile insana "sahi, bir miley cyrus vardı, ne oldu ona?" sorusunu akla getirebiliyor. nerede lan bu kadın?!
hesabın var mı? giriş yap