şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şimdi dostlar sözlükteki başıboşluk aldı yürüdü biliyorsunuz. üç beş güne bir milf veya benzeri başlığı hortlatıp duran abazan bir ekip var. bir de bunlara panzehir olarak hıyara tuzla koşan milföy hamuru esprisi yapan kesim.

nedir yani! bu kadar mı mühim bu milf ve milföy hamuru denen zıkkım?

ekşi sözlükte madem tık sayısı ve dolayısıyla trafik önemli ise yetkililer sorunsal özelliği gibi işleyen bi ekşi geyik butonu yapsın. geyiği gelen girsin geyiğin dibine vursun.

bizde artık rahat bir nefes alalım yahu!

edit: imla.

edit2: bir alttaki arkadaş benim önceki yazdığım etrylerle bana ayar vermeye kalkmış. ilim irfan falan demiş ayar verme çabasında. sanırsın ilim irfan yazılarının yılmaz bekçisi. yazdıklarına bakınca ona buna ayar vermeye çalışan trollün teki işte.

edit3: az evvel kendisinin başlık altına baktım da troll olmadığını, sapık olduğunu beyan etmiş. (bkz: çok yazık)
  • şu başlığı açan arkadaş "whatsapp'tan gelen son mesaj", "atariye gitmiş efsane nesil" gibi yok efendim askerlik anısı anlatmalı başlık gibi yüksek kültür ürünü ilim irfan başlıklarına yazan bir kardeşimiz. lütfen bu çığlığına kayıtısz kalmayalım.