şükela:  tümü | bugün
 • internet üzerinden hatun düşürme konusunda inaktif dönem olarak 15. aktif seks partneri olarak 10. yılımı tamamlamış bulunmaktayım. sayısız macera, sayısını yaklaşık olarak hatırladığım hatunla dolu 10+5 yıl. az tecrübe değil. burada çok daha tecrübeli beyler olduğunu bilmekteyim. haddimi aşarak bir karşılaştırma yapmayı münasip gördüm.

  10 küsür yıllık bir çalışma bu. bu sürede hedefte hangi kadınlar vardı? bu işe ilk atıldığım yıllarda daha çok teen (18-22) diye tabir edilen yeni reşit olmuş kızlar hedefteydi. taaki orta yaş ( 30-40) cevherini bulana dek. kabaca bakıldığında milfler teenlere göre çok çok avantajlıydı. neler bunlar (genelleme yapacağım) ;

  milfler ön plana tecrübeleri ve korkusuzluklarıyla çıkıyordu. çoğu görmüş geçirmiş kadınlar. nerede nasıl konuşulur, nasıl oturulur kalkılır bilen kadınlar. kültür seviyeleri genellikle vasatın üstü. amaca yönelik direk hamleler milflerde daha kolay. yani bayan, benim amacım seks, ama flört, gezmek vb.değil diyip çabuk sadede gelinebilen kadınlar. bekaret sorunu genellikle yok. libido genellikle daha fazla. mekan sorunları yok, çoğunun evi barkı var, birilerine ( abi,baba, dayı,amca) yakalanırım korkuları yok. milfte daha uzun süre fuckbuddy yapabilme ihtimali var.(talep azlığı)

  teenlerin en büyük artısı, milfe göre daha derli toplu vücut olması. milfe kıyasla daha şımarık, daha nazlı, daha tecrübesiz. hemen aşka kürek açmaya meyilli, ilişkinin en geç 2. gününde evlilikten bahsetmek, kolayına vermez, bekareti yoksa bakireymiş gibi davranmalar, libidolar çok değişken ( hormon seviyeleri milfteki gibi çok kararlı yapıda değil). mekan sorunu had safhada. hotele götürürsün hotele girerken etrafa bakınır, kendi korkar seni de korkutur. fuckbuddy olmayı kolayına kabul etmezler.

  ha milf gibi davranan teen yok mu var. teen gibi davranan milf de var. ama bunlar istatistiksel olarak anlamlı sayıda değiller.

  22-30 yaş arasındaki dönemi post-teen veya pre-milf dönem olarak adlandırabiliriz. post-teen dönemde kadınlar hem teen hem de milf özellik gösterebilirler. karmaşık bir dönem, iki tarafa da kayabilir.

  özetle; mesaimi çoğu zaman milf için harcamışımdır. milf kadınlara derin bir saygım ve sevgim vardır.
 • ömür gedik'in 2000'liler ile ilgili tespitinden sonra gördüğüm en hayvansı tespit.
 • (bkz: milf hunter)
 • milf'in her alanda her konuda tokatlayacağı karşılaşmadır. bilgi, birikim, kültür, üslüp, sonuca gitme, memnun etme ve olma ve daha nice alanlarda istatiksel olarak öndedir. ancak pre-milf olarak adlandıralan dönem içerisinde bulunan arqaaşlar daha tercih edilesidir.
 • get your facts straight yarraklarım. anlamını bilmediğiniz kelimeleri kullanmaktan da kaçının. milf, "mother i'd like to fuck" demek. yani 18 yaşındaki bir kız da milf olabilir. ingilizce kullanmaya çok meraklıysanız bir de "mature" var, onu deneyin.
 • (bkz: milf diye arattığında annen mi çıkıyor 18 lik bacın mı?)
 • biz olmuşuz milf amınakoyim diyerek mahalleden okuyucu yorumu kattığım karşılaştırmadır. lakin erkeğim. hayır ben söyliyim de.
 • cahil cühela karşılaştırması. aklı başında ve bir takım tecrübeleri cebinde olan her erkek bilir ki olgun kadın, her türlü karşılaştırmayı kazanır.