şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gündemdeki olayları ve ilginç görüntüleri tekno müzikle harmanlayan ve her türden videoyla mixler hazırlayan bi acayip instagram hesabı.

şuna koptum.

müzikleri ve montajları yapan eray diye bi çocuk. zengin bir velede benziyor. arada bir videolarda görünen diğer gençler ise onun yakın arkadaşları. zaman zaman bazı mekanlarda sahne alıyor. programlarının ilanını da çok tatlı bir annesi var, o yapıyor. bi de yılan olayı var, onu tam çözemedim. galiba takipçilerine yılan diyor.

beğenerek takip ediyoruz.
  • severek takip ettiğim instagram sayfasıdır, müzikler harika.
  • sado mazo wedding paylaşımı sayesinde denk geldiğim instagram sayfası. paylaşımları internette gördüğümüz geyiklerin altyapısına tekno müzik eklenmiş hali. bana educatedear gibi ama o da değil, farklı gibi geldi, aslında ona benziyor diyebiliriz ama tam benzetemeyiz de, teknocu bir abimiz midir? kesinlikle evet. işte anlatmaya gerek yok paylaşımları kafa yakıyor. *

storyde görünce tezek savaşlarını tekrar izleyip , birşeyler yazmak istedim.
  • uzun süredir takip ettiğim instagram hesabı. başlığının geç açılması biraz şaşırtıcı.
    adım cengiz
  • belirli bir süredir takip ettiğim, hem müzik keşfi yapmama yarayan hem de highken tertemiz akıp giden üst düzey bir proje. hanımlardan oluşan klibinde "audio" şeklinde telaffuz edilmesi ise gülümsetmiştir :)
  • saatlerdir işim yokmuş gibi takıldığım bazılarını 10 kere izlediğim paylaşımlar yapan instagram hesabı.
    gündem olaylarını müthiş müziklerle sunup acayip eğlendirmiştir.
  • mixlerinin yanında canlı yayınları da takip edilesidir. adam fazla iyi çalıyor, bariz kumaş belli.
  • hepimizi itinayla yılana dönüştüren instagram hesabı ve çok daha fazlası.. bazı paylaş loop a alıp hipnotize olduğumuz doğrudur. ay lav yu milimodio
  • yaratıcı bir instagram hesabı, sıkı takipçisiyim baya iyiler. yaptıkları muazzam işlere rağmen takipçi sayısı bence az. ee squatlı götler, tombik memeler yok tabi. güzel müziklerle harmanlanmış mizah dolu videoremixler var. paylaşımlarını izledikten sonra hesabı takip etmekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz.
  • yerinde duramayanlar için müthiş bir ınstagram sayfası.

--- spoiler ---

- yerinde duramıyorsun.
    - müzik çok güzel, insanı oynatıyor!
    - ne bekliyorsun, gelsene. seni daha önce hiç görmemiştim.
    - göremezsin tâbi, daha yeni geldim. çok uzaklardan!
    - nereden geldin?
    - uzaydan değil almanya'dan.
    - çok güzel dans ediyorsun.
    - sen de öyle.
    - benim işim bu, dansçıyım. grubum var, adım cengiz.
    - benimki de sevda.
    - grubumda senin gibisi yok!
    - nasıl yani?
    - hem çok güzel hem de iyi dans eden.
    - bana iş mi teklif ediyorsun?
    - başdansözüm olur musun?
    - oldum gitti!

--- spoiler ---