şükela:  tümü | bugün
  • karamellisi , cileklisi ve hindistan cevizlisi olan super cikolata cesidi
  • orgazmik yiyecekler sınıfına dahil.
  • çileklisinin eski versiyonu bende saplantı olmuştu... allahtan formatını değiştirdiler de kurtuldum...
  • çilekli versiyonunun kokusu bile insanı mutlu etmeye yeten şahane şey.
  • okul kantinindeki yüksek fiyatından ötürü uzun bir süre uzak kaldığım, rüyalarımı süsleyen çikolata
  • çileklisinin hala piyasada olduğu ve her öğleden sonra bir öğün olmak üzere tüketilmesi gereken çikolatadır. önünde saygıyla eğiliyorum. soğuk tüketilmelidir.
  • yatıştırıcı etkisi bulunan çikolata. çileklisini yerken dünya başıma yıkılsa umrumda olmaz.
  • cileklisi alinir, oda sicakliginda ya da kic cebinde bir sure bekletilir. sonra ister sek, ister lipton earl grey ile, ister koyu bir kahve, ister buzzz gibi bir kola ile afiyetle yenir. ama en guzeli sek olarak yavas yavas mideye indirmektir, ancak mideye inmeden once agzinizda bir sure bekletmek dolastirmak eritmek suretiyle islem daha da keyifli hale getirilebilir. tatli sevmeyen insana bile cinayet dahi islettirebilecek bir lezzettir.
  • çilekli çikolatanın enfes olabileceğinin ispatı.
  • bir çikolata bu kadar mı güzel olur... çikolatadan o kadar da haz etmeyen beni bile manyağı yapmış muhteşem lezzet, özellikle çileklisi