şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle,iyi gitarist,iyi vokalist,usa dusmanı,lider insan.vokali konusunda tereddutu olanların konserde extreeeeeme agressiooooooooooooooooon diye attıgı cıglıgı duymaları gerekirdi.
  • kreatorun kadrosu sürekli deisti ama grubun kurucusu bu efsane isim herzaman grubunun basindaydi.asmis müzik gücü,düsünce yapisi,lirikleri ile ilerde tam bir ideol olacak mübarek sahsiyet.ayrica dier metalci kardeslerimizi gibi geri kafalı da deildir.almanyada sürekli hc/punk konserlerinde bulunurmus bu sahsiyet.
  • (bkz: voodoocult)
  • headhunter'ın bana benzettiği (daha doğrusu beni benzettiği) vokalist kişi... (insan gathering'in vokalistine benzetir hayret bişey! o en aznından kadın...)
  • tool sever bi insanmış bu. öğrenmiş olduk.
    kreator adına yapılan tribute albümü içinde "tamam güzel ama keşke benim istediğim ve sevdiğim gruplar coverlasaydı şarkıları. mesela bi tool'dan herhangi bi kreator şarkısı dinlemeyi çok isterdim." demiştir.
  • ilk zamanlarda neden vokalleri ventor ile paylaştığı sorulduğunda "ben "söyleyemiyorum" diyodum, o da "söyleyemiyorum" diyodu, ingilizce telaffuzlarımız çok kötüydü çünkü, ondan dolayı öyle bi yol seçtik. ama gün geçtikçe, telaffuzu düzelttikçe vokallere ben daha çok adapte oldum, o da zaten "artık şarkı söylemek istemiyorum, sadece davula adapte olmak istiyorum" diyince, vokalleri tamamen ben devraldım. ama hala konserlerde arada ventor bi kaç şarkı söyler" diye cevap vermiş, iyi insan.
  • metal covenant'ın 15 questions bölümünde ilginç bi detayı bizle paylaşmış mille petrozza;

12. what most people don't know, never have known, and probably never would know about me if they don't read this?

mille: i was asked to join celtic frost once.....

hmm ilginç.
    (bkz: celtic frost)
  • genelde konser sonrası hic oyalanmayaraktan odasina ya da otobusune kacan metalci..
  • gitar/vokal hadisesinin zorluğunu yapan bilir , ama bu adam olayi çözmüş. hiç bir şekilde kasilmadan rahat rahat gitarini çalip azarken , muhteşem sesini de mikrofondan içeri atip kulaklarimizi şenlendirebilecek adam. sonuçta kreator un vokalisti , gitaristi. ama rock the nations 4003 te phobia nin sözlerini yanliş söledi o da ayri bişiy. yine de aşiri severim..
  • "it's unnecessary to think about satan or sword and sorcery when there's so much hate and violence in the real world."