• turkiyenin kadrosunda 2 ccie bulunduran lider umth firmasiymis.* http://www.milleni.com.tr/
 • (bkz: 1045)
 • adsl hizmetine başlamıştır.
  (bkz: mobi adsl)
 • yaptıkları sözleşmeye uymayan bir şirket. 3 ay boyunca ayda 500 dk konuşma (toplamda 1500 dk) vaadeden; sonra bu vaadini yerine getirmedikleri kendilerine söylendiğinde "ttnet'le anlaşmamızda bir problem oldu, biz size döneceğiz" diyen, ve dönmeyen bir firmadır bunlar. interneti iptal ettirmek istediğimizi söylediğimizde ise, iptal bedeli çıkarıyorlar bilmemkaç tl. arkadaşım, sen yaptığın sözleşmeye uymuyorsan, benim de iptal bedelini ödemeden anlaşmayı sonlandırabilme hakkımın olması lazım değil mi? 10 kere aradık, hala geri dönmediler. telesekretere konuşmaktan yo-rul-duk!
 • üye olunmamasına rağmen size üyeliklerini kitleyebilen düzenbaz şirket.

  6 ay önce türk telekom telefon faturamızda millenicom'a özel bir ücretlendirme gördük. 11 tl, 13 tl diye birkaç ay gitti. millenicom'u aradık, üye değilsiz fakat 1045 tuşlanıyor dediler. nası olur diyerek kendi kendimize soru sorarken bile bağırıp tersleyen müşteri temsilcilerinden bahsetsem mi, bu önemli mi, zaten amaçları hissettirmeden birilerine üyelik kitlemek değil mi? saatleri de söylediler, gece 04 bilmemkaçtaa 0535... ile başlayan (üzgünüz telefon numaralarını tam veremiyoruz) numaraları aranıyor, 2'şer 3'er saat konuşuluyormuş. iş yerinin kapısında kamera da var şükür ki. nasıl uğraşasım var nasıl! bu ay normal görüşmemiz 10 tl iken, millenicom'u 25 tl okuyunca faturada, koşarak türk telekom'a gittik. üyeliğiniz var dedi türk telekom yetkilisi murat bey. ya nasıl olur, size bir şikayet gelmiyor mu bu konuda, biz ilk olamayız dedim. o kadar eminim ki işin içindeki soysuzluktan. "var evet. bi işler çeviriyorlar ama.." dedi murat bey. üyeliği kapatamadık ki yine, ancak cep telefonuna kapadık telefonu, bu devirde!!

  keşke bazı entryleri küfürlerle kapatabilsek.
 • bu sirketin a tipi telefon hizmeti denen bir zimbirtisi vardir. bir kere uye olduysaniz sittin sene uyelikten cikamazsiniz. onlar size "isteginiz uzerinde calisiliyor" derken siz alemin tavsani olur, her ay fatura odemeye devam edersiniz. dolayisiyla "aa cok avantajliymis. supermis, dupermis..." diyip hemen uye olmadan once bir daha dusunmekte fayda var.
  (bkz: kıratın yanında eğleşen ya huyundan ya tüyünden)
  (bkz: türk telekom)
 • call center'dan kesinlikle bilgi vermeyen firma.1 haftadır şu a tipi platin tarifenin sadece dakika ücret tutarını öğrenmeye çalışıyorum ama vermiyorlar! şikayetinizi bildirebileceğiniz kimse yok , call centerdaki kişi aynı şeyi tekrarlıyor sadece ; isteğiniz alındı size dönüş yapılacak. kesinlikle çalışılmaması gerekn firmalardan.
 • (bkz: doping adsl)
  ve
  (bkz: #27002381)
 • sanki müthiş ve kusursuz bir internet hizmeti veriyormuş gibi gecenin bir saati resmen tehtidle interneti bir süre keserek * fatura ödettirececeğini düşünen firma. sen pat diye sayfayı kapatıp fatura bilgisi görüntüle, sonra da de ki fatura son günü yaklaşmış. hayır zaten kapatamıyorum da hattı saçma sapan ceza kesiyorlar kafalarına göre. nereden bulaştıysam bu kibirli ve de ukala firmaya,işte o güne lanet olsun. kısacası hiçbir şekilde bulaşılmaması gereken firmalardan.
 • 9 gün önce telefon hattını kesmiş ve onlarca defa müşteri hizmetlerini aramama karşın sorunu çözmek için kılını kıpırdatmamış firma.

  bahane olarak da eve gelip bulamamayı gösteriyorlar. çok zor değil zaten benim 3-5 bin mala hizmet veriyosun, gelmeden önce bi arasana evde miyiz değil miyiz ne zaman gelelim diye. sonra müşteri hizmetlerinin ekipleri arayıp uygun bir saat ayarlamam için verdikleri bir numara var ki numarayı hafta içi-sonu açan yok.

  tekrar müşteri hizmetlerini arıyorum, süreç tekrar loopa giriyor."tamam efendim hemen ilgileniyoruz ben ekipleri yönlendiriyorum"

  bu elemanların firmasına geçtik geçeli ev telefonu sapıtmış vaziyette,dışardan ev telefonunu aradığınız takdirde çalma sinyali almadan telefon tak diye açılıyor, ev sahibi 4 saniye içinde ahizeyi kaldırırsa ne ala yok kaldırmazsa hat kesiliyor. tamam bu duruma alıştık her durumda evi 2 kere aramak zorunda kalıyoruz, ama hattı tamamen kesmek ne diye? saçma hizmetiniz sebebiyle ttnetten aldığımız internet hizmetinden de mahrum kaldık.

  gidip 3-5 kuruş kar edecem diye sakın ha sakın böyle şirketlere kanmayın. ben yandım siz yanmayın. sakın ha. adını duyduğunuz ortamdan uzaklaşın.

  yok ama siz önce bu sıkıntıyı halledeceksiniz sonra ben aboneliğimi iptal ettirecem. şart olsun iptal ettirecem.
hesabın var mı? giriş yap