şükela:  tümü | bugün soru sor
 • basın toplantısında ali ağaoğlu tarafından ciddi ciddi yapılan espiri.

  şimdi bu "ağaoğlu central park" projesini tanıtmak için bakırköy'deki satış ofisinde lansman düzenledi. önce emlaktaki durgunluktan dem vurdu, alım gücünden yakındı falan sonra konuyu türkiye'de patlayan bombalara getirdi ve şöyle devam etti, "pazar günü ortaköy'deki evimdeydim. ev boğazı baştan sonra görüyor. baktım köprüden 5 dakikada bir araç geçiyor, normalde trafik olması gerekirken çok seyrek araç geçiyor. ben dedim teröristlere inat evde oturmayacağım. ortanca hanımı aldım bir de 10 yaşındaki oğlumu çıktım istiklale. hem benim için nostalji oldu. bombanın patladığı noktaya gittim. baktım millet fakir sadece karanfil bırakıyor, ben gittim gül bıraktım."
  sonra salonda kahkahalar, gülüşmeler yankılandı falan.

  fakir espirisini ali ağaoğlu'nun bizzat kendisi yapması kulağa gerçekten komik geliyor ancak bu espriyi patlama üzerinden yapması son derece itici geldi. olay daha yeni oldu kameralar da kayıttaydı. bir iki saate düşer sanırım.

  bir de "ortanca hanım" ne demek ya?

  zorunlu edit: arkadaşlar özel mesajdan sürekli kaynak soruyor. bakın toplantıda en az 6-7 kamera vardı. ajanslar oradaydı, ekonomi programı yapan gazeteciler oradaydı. zaten toplantıya giden medya belli. varsa bir babayiğit o kısmı koysun youtube'a. durduk yere öyle bir şeyi uydurmam, yazmam.

  edit2: nihayet biri yüklemiş. görüntü entriye eklendi.

  büdüt: ohaaa ya! yemeğe indim geldim ortalık çalkalanmış. tüm haber sitelerine düşmüş.

  debe editi: bu kadar gündem olacağını beklememiştim. çünkü o toplantıya havuz medyası gitmişti. ağaoğlu buna güvenerek saçmalamakta beis görmedi. orada yaşanan olayı buraya taşımasaydım sanırım bu olay halı altına süpürülecekti. ayrıca akşam haber bültenlerini patlamış mısırla izledim. kusura bakma alicim canını sıktım kib. ss (bkz: swh)

  debe editi2: konu meclise taşınıyor. millet istiklal caddesinde karanfillerle yürüyor. vay anam vay!
 • görgüsüz kıronun önde gidenidir. ama para bunda olduğu için medyada hakkında olumsuz bir yazı, haber görmek neredeyse imkansızdır. başka biri çok eşli bir hayat yaşayıp, ortanca hanım, büyük hanım gibi beyanat verse yerden yere vururlar.
  bu yapınca gayet normal ve meşru bir şeymiş gibi haberi yapılır. dahasını yazmak içimden gelmiyor...çünkü ne desem boş...
 • (bkz: cehalet)
  (bkz: görgüsüzlük)
  (bkz: para)
 • şakaysa hiç komik değil, gerçekse hiç hiç komik değil.

  troll zannettim okuyunca. adamın ağzından başkasının kalemiyle yazıldı sandım. ortanca hanım ne ya?

  nerde söyleme cesaretini göstermiş bu adam bunu yok mu videosu falan?
 • "millet fakir gül atıyor, ben fucker hanımları numaralandırıp tur atıyorum" demesini beklediğim, son 15 yılda üretim yerine beton dikmeyi/dökmeyi marifet zanneden yurdiyamızın palazlanmış inşaatçısına ait beyan.
 • komik olmayan espirik.
  reza gibi bunu da paketlemişlerdi de somurtup oturuyordu ekip aracının arkasında.
 • ölünce pamuğu da beğenmeyecek kişi zırvalaması.
 • aslinda boyle got yalayici, kadina deger vermeyen, bes para etmez, cahil, geri kafali, sonradan gorme, ahlaksiz dallamalari taksim meydani'nda cesitli bahaneler ureterek bir araya getireceksin... akabinde isid'e haber salacaksin "israil vatandaslari isid karsiti eylem yapiyor taksim meydani'nda" deyu... sadece bu hiyarlar olacak ama meydanda, ulkecek su acinasi hallere dusmemizin sebebi olan serefsizler... sonra isid militanlari yuklenecek bombalari, yuruyecekler meydana agir agir... fonda bir nesid calacak hafif hafif... neler dusundurur oldunuz lan bize! rezalet, neresinden tutarsan tut.