• rasyonel insanlar ekrem imamoğlu der. duygusal insanlar mansur yavaş der.
    ayrıca mansur yavaş inatla cb adayı olmayacağını söylüyor, onu geçtim kendisi 2. dönem abb başkanlığını bile istemiyor.
  • mansur yavaş.
  • ekrem imamoğlu
    tekrar kazanacaktır...
  • cem toker en iyi ve uygun adaydır.
  • valla farketmez ali de olsa veli de olsa koyup geçecektir. hatta şu an millet ittifakının adayı tuzluk bile olsa malum şahsı hezimete uğratacaktır.

tanım : aktrollerin ve yavşak medyanın küçük düşürmek için bir an önce öğrenmek istedikleri isimdir.

gılıştar yine sağ gösterip sol vuracaktır.
  • mansur yada imamoğludan başka aday olmazsa oy vermeye gitmem. bunlar dışında çıkan aday zaten koftiden bir adaydır. mansur yavaş 10 yıl daha genç olaydı sadece mansur yavaş derdim. mansur yavaş yaşından dolayı 1 dönem başımızda dursun yeter, sonrasında bayrağı imamoğlu alabilir.
  • ciddi ciddi imamoğlu yazmışlar. propaganda ve polemik üzerine kurulu sosyal medyaya oynamakla bu iş olmaz. inanın olmaz. ülkeye iş yapacak biri lazım. bu işi yapacak kişi de sosyal medya fenomeni olmadan yapan biri olmalı. o kişi tabi ki (bkz: mansur yavaş)
    adaylığını koysun oyum başganındır.
  • ekrem imamoğlu olmalıdır.

mansur yavaş da yakışır ama hitabet ve kriz yönetimi konusunda ekrem imamoğlu'nun çok net önde olduğunu düşünüyorum.

çok sert çıkışlar yapmayacak ama yeri geldiğinde ceketini çıkarıp hakkını savunacak biri seçimde başarılı olabilir.
  • mansur yavaş .
  • sayın kemal kılıçdaroğlu olmamalı orası kesin.iki seçenek var gibi duruyor (bkz: mansur yavaş)veya(bkz: ekrem imamoğlu).
hesabın var mı? giriş yap