şükela:  tümü | bugün
  • sayın cumhurbaşkanımızın yarından itibaren türkiye'nin bütün düşmanlarını hasetten çatlatmak için uygulamaya sokmasını beklediğimiz, türkiye'nin muasır medeniyet seviyesini yeniden belirlemesini sağlayacak olan oluşumlardır. ne de olsa kendileri bu vaatleri sayesinde necip milletimizin teveccühünü bir kez daha kazanmışlardır.
  • açılır açılmaz gideceğim yerdir. akp'nin kendi seçmenine devletin parasıyla kek yedirmesini izleyecek değiliz. kadınlı-kızlı (!) o kıraathanelere gidip bedava çayımızı içeceğiz. çocuk kitapları bölümü de yapsınlar.
  • tatar böreği yemek için beklediğim yer. şu an sıradayım, önümde 1000 kişi var.
  • hemen açsınlar diye beklediğimdir sonuna kadar kullanacağım. ben artık muhalifliğimi akpyi sömürerek yapacağım kekimi yiyeceğim okey oynayanları ve kitapsız gelenleri sıra dayağına çekeceğim. belki eğitebiliriz ne dersiniz? olmaz mı ki?
  • seçimi erdoğan'ın kazanmasıyla hayata geçecek sosyal uygulama. halkımıza faydası şu şekilde olacaktır:

1 adet torpilli çay, kahve üreticisi
    1 adet torpilli kek üreticisi
    1 adet torpilli masa sandalye üreticisi
    1 adet torpilli müteahhit
    1 adet torpilli it firması

zengin edilecek. 500'e yakın torpilli insan da aylık düzenli maaş alacaktır.

hepimize hayırlı, uğurlu olsun...
  • oha olummmm, bedava kek yiyecegiz lan.
  • oncelikle devam diyen ak partisine oyveren tum vatandaslarimi kucakliyorum.

yurt disindan ulkenin gundemini tutmak oldukca zor. ulkem gozumde tutuyor. ama merak ettigim birsey var. ak partisi tek basina 300 vekil alamadi.

simdi millet kiraathanelerinde püskevit de mi bulunacak.

ak partisine oy veren vatandaslarimi tekrar kucakliyorum.
  • bedava çay diyorum kek diyorum arkadaşlar...
    sikmişim ekonomiyi,işsizliği ve eğitimi...
    çay diyorum lan çay,hemi de bedave...
    açıldığı gün en yakınımdakine gidip bedava çayımı yudumlayıp kekimi de bir elime alarak günümü gün edicem. salak mısınız gül gibi ülke mna koim,bedava çay ve kek diyorum yaa...
  • akp'nin önümüzdeki seçimlerde kullanacağı kaleler olacaktır. bakın bakalım seçim yaklaştıkça akpli dışında kimseyi alıyorlar mı kek yemeye?
  • aslında fena fikir değilmiş. 7/24 açık. oh mis.