• iyi parti genel başkan yardımcısı yavuz ağıralioğlu'nun muhteşem muhalefeti sonucunda söylenmiş cümleler. müthiş noktalara parmak basmıştır. işte muhalefet böyle yapılmalı. sanane milletin içkisinden deneceğine bunlar söylenmeli.

"zaten türk milleti ramazan'da içmemek gibi bir terbiye taşır. bizim milletimiz ertesi gün cumaysa perşembe günü içmezler mesela. bayramlarda, mübarek günlerde içmezler..."

https://twitter.com/…ltv/status/1388222620995182592

https://artigercek.com/…z-mubarek-gunlerde-icmezler
  • ertesi günü cuma olmayan perşembe akşamları alemlere akıyoruz demek ki.
  • hepinizin ne boklar yediğini görüyoruz artık sosyal medya sağolsun. din üzerinden geçinmeyi bırakın örümcek kafalılar
  • özal bile ramazan geliyor diye son kadehi dikerek poz verirdi.
    bunlar içkiyi o denli öcü olarak görüyor ve gösteriyor.
    yanarım yanarım da bunca haram yiyenlerin ne zaman ne içeceğimize karışıyor olmasına yanarım.
    bu ülkenin yüzde bilmem kaçı münafıktır zaten benim gözümde.
    benden çok alkol alan arkadaşlarım "hoş geldin ya şehr-i ramazan " hikâyesi paylaşıyor.

şerefe reis.
  • eskiden cuma geceleri mekanlar dolu bir sürü insan içiyordu. geçen perşembe kapanma öncesi sahillerde, sokaklarda bir sürü kişi içiyordu. bu insanlar millet değil mi? ne bu insanlar? ya bırakın kim ne yaparsa yapsın bu nedir.
  • ertesi gün cuma olmayan perşembe rakısı.
  • ertesi gun persembe diye carsamba da icmez, o yuzden sali da icmez, sonunda hic icmez. ıstediginiz bu di mi?
  • akşener bu adamdan acilen kurtulmalı. yoksa partisi mevcut durumundan bir adım öteye gidemez.
  • doğru söylemiş, ben cuma içiyorum.
  • doğru önermedir. bu ülkenin müslümanlarındaki oksimoronlardan biridir. yıl boyunca içer, sıçar; ramazan gelince tövbe. hayır teolojik olarak bunun ne gibi bir anlamı var acaba? ramazan günlerinde günah ve sevap için multiplier mı geliyor?

bazı fıkıh sahibi arkadaşların uyarıları üzerine edit: evet multiplier gerçekmiş köftehorlar. ulan iyisiniz ha. sürekli bi event.
hesabın var mı? giriş yap