şükela:  tümü | bugün
 • ne yazık ki değişmeyecek gerçektir.

  dolar almış başını yürümüş. ne idüğü belirsiz ortadoğu bataklığına balıklama dalmışız. hergün şehit haberleri gelmekte. ekonomi desen pamuk ipliğine bağlı. millet birbirine selam vermez olmuş.

  bu durumda bile ne yazık ki koşa koşa akp'ye oy verecek yine kitleler. yukarıda saydığım ve aklıma gelmeyen onlarca olay olmamış gibi.
 • belasina kosan bir milleti gözlemlemek acisindan ilgi cekici olabilecek hadise.
 • sebepleri olan olay.

  en temel motivasyon: nefret!

  akp'ye halihazırda oy verenlerin büyük bir kesimi kendileri gibi olmayanların acı çekmesinden haz alıyor, o insanların böcek gibi ezilmesi onları zevkten 4 köşe ediyor.

  hele de eziyet görenler seküler, eğitimli ve zengin ise!

  bunun yanında akp, kullanisli aptal bulma konusunda cok iyi. 2002-2014 arasinda neredeyse tum devletten kovduklari yerle bir ettikleri kemalistler ulusalcilar simdi dostlari, eskiden de liberaller, kurtler bu konuda akp ile ortak hareket ettiler!

  en agir krizi yasasak dahi akp'nin minimum oyu %30-35'tir.
 • böyle tepeden bakmayıp her biriniz sadece bir kişiyi ikna etse yeter. bir ulan bir. başının etini yesen yine yeter ulan tamam veriyorum der. ancak gençlik ve kadın kolları bu kadar yatışa geçmiş bir oluşumla olmuyor tabi.
 • her seferinde seçim kaybeden muhalefet liderleri var oldukça türkiye'nin muhalefet sorunu bitmez. şunu anlatamıyoruz; türkiye'yi akp'den kurtarmamız lazım, evet işimiz zor; ama aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemek de ahmaklıktır. bizim seçmen olarak gösterdiğimiz özveriyi muhalefet liderleri de göstersin ve iktidar için diğer partililere de şans versinler. yoksa, ülke olarak gerçekten şansa ihtiyacımız var.

  tanım: üzücü gerçek.
 • malum kesimin düşüncesi aşağıdaki gibi.bu konuşma daha bugün gerçekleşmiştir.

  ob: dolar aldı başını gidiyor.
  mk: napsin abi hükümet. bir yandan suriye, bir yandan pkk, bir yandan feto, bir yandan avrupa ile uğraşıyor. su anda destek lazım.

  dolar 10 tl de olsa kafa aynı kafa. değişmez.
 • ergonekon'dan içeri girenler olduğunda akp yandaşları çok sevinmişti. neden reis çünkü belalarına atladı. sonra o subayların hepsi çıktı. halk yine sevindi. neden çünkü reis kandırıldık dedi.

  yani isterse ülke dünyanın en kötü konumuna gelsin yine de reisin her gün namaz kıldığına, hiçbir şekilde yalan söylemeyeceğine inanan insanlar olacak.

  çok merak ediyorum şu son zamanlardaki kötü olayları kime yıkacaklar. herkes sizden bu sefer kim kandıracak sizi?

  coming soon.