şükela:  tümü | bugün
  • milletvekili, milleti yansıtıcak ve temsil edecekse maaşı da millet kadar olmalı. asgari ücret ile milletin yaşamasını normal karşılayan bi anlayışın yaşantısı da takdir edersiniz ki aynı olmalı. bu konuyu dikkatlerinize sunarım.

editlemezsem olmazdı: milletvekili, milleti temsil ettiği süre boyunca maaş alması esas olandır, emeklilik gibi bir durumları söz konusu olmamalı.

ayrıca bir -vekilimizin- asgari ücret hakkındaki düşüncelerini de aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
    https://m.youtube.com/watch?v=cj7taagpdrq

talep üzerine başlatılan change.org kampanyasına beklenen ilgi gerçekleşmediği için link silinmiştir.
  • bkz. amaç vatana hizmetse , maaş teferruattır. yapılsın harika olur
  • din görevlilerininki de.

lojman imkanını da al elinden. caminin altını aşevi/evsizler yuvası yap. hayırseverler yemek dağıtsın. kılık kıyafet falan bağışlanılsın.
  • benim vekilim işini bilir diyerek destek verdiğim kampanyadır.
  • benim seçtiğim insanın benden daha refah içinde yaşamasını aklım almıyor.
  • sen bir milletvekili olmak icin kac para harcanıyor biliyor musun ? 60 aylık maaşından belki daha fazla harcayıp vekil olanlar var.
  • tamam canım, oldu hoşçakaaal, görüşürüz.
  • kesinlikle katıldığım kampanyadır. cumhurbaşkanından tut en küçük bürokratına kadar ben vermiyor muyum maaşını? bu insanların patronu halk değil mi? biz vermedik mi işlerini? siz hangi şirkette çalışanına kendinden fazla maaş veren patron gördünüz?
  • manyakmısın ya,milletvekili yapacak adam bulamazsın.
  • din görevlileriyle birlikte sonuna kadar katıldığım kampanyadır, ama gerçekleşmeyeceğini biliyor olmam da ayrı bir paradoks maalesef.