şükela:  tümü | bugün
  • tobb başkanının milletvekili maaşı çok az gelin hallerini görün isyanı üzerine başlattığım kampanyadır.

zaten şu sıra dolandırıcıya, hırsıza yardım revaçta sözlükte.

hadi pamuk eller cebe.
  • evleri yenilenecekse bence sözlükten yüklü bi miktar yardım toplayabiliriz asfagdahdsgasd..: )
  • maaşları yeterli seviyede yalandan ağlamasınlar madem maaşı yetersiz buluyorlar maaşı için bu işi yapmasınlar. bugün sadece gönülden bu işi yapacak binlerce insan bulmak mümkün. uçak biletleri pahalı kapı kapı gezen vekil varsa sadece o biletini bedavaya alsın gerisine fazladan oksijen dahi vermeyin. ben 24 üme gireceğim bir kez dahi mahallede gezen kapı kapı dolaşan abim ablam vekilin geldi gel bir sohbet edelim anlatki çare olalım diyeni duymadım. bugün ülkemiz bu denli geri kalmışsa en büyük suçluları mecliste kavga dövüşten başka düzgün icraatı olmayan bazıları yüzündendir. ecnebinin meclisine bak birde bize bak vermiyorum helal edenin avradını çerçeveletsinler.
  • manevi yardıma cidden ihtiyaçları vardır. sırf sahip oldukları maddiyattan kaynaklanan kibir, fazla özgüven, "parasıyla değil mi?" mentalitesinin tedavisine ihtiyaç duyarlar.
    (bkz: ahlak) (bkz: terbiye)
  • benden 1 tl çalışır.
  • ek islerini (ogullarinin, kizlarinin yönettigi sirketler dahil) birakacaklarsa, trafikte sagda solda vatandaslarin uydugu kurallara uyacaklarsa, vatandasi tehdit edip, kendilerine verilen görevleri yapip, kabinlere tek tek gireceklerse destekledigim kampanya.
  • bir tv ünitesi de benden.
  • aslında trt payı gibi bazı ürünlere de milletvekili payı gelsin ki devamlı aksın onlara doğru. dört mevsim zorda kalmasınlar. sonuçta yardım kampanyaları gelir geçer.