şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: milletvekillerinin 8 implant hakkinin olmasi)

  öncelikle kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/…dar-biner-lira-40708659

  hürriyetteki habere göre 696 sayılı kanun hükmünde kararname ile sayın milletvekillerimizin implant hakkı 8'den 12'ye çıkarılmış bununla da yetinilmemiş implant malzemelerinin bedeli de 600 liradan 1000 liraya çıkarılmış. üstelik bu haktan aile fertleri de yararlanabilecekmiş. bu da yetmemiş olacak ki sayısı 13 bin 500'ü geçen eski ve mevcut milletvekillerimizin gözlük, gözlük camı ve işitme cihazı gibi harcamaları da meclis bütçesinden ödenecekmiş

  vatandaşın ağzında diş kalmamış nasıl oluyor da hiç vicdan azabı çekmiyorsunuz anlamak güç.

  sayın meclisimizden bir türlü geçememiş önergeleri hatırlamak için: youtube
 • evlerine aylık erzak yardımı da yapılıyor mu acaba?
  yapılmıyorsa hemen bu uygulamayı hayata geçirsinler, ihtiyaçları var çünkü, açlar.
 • ıs kendi isleriyle ozelleriyle ilgili olunca hemen anlasiyorlar.
 • maaşı nereye harcadıklarını merak ettiren artış. oldu olacak mutluluk çubuğunuzu da milletin cebinden karşılayın, en çok oranızla haşır neşirler nasıl olsa.
 • açıkçası kendi götüme don alma limitlerimi de arttılmasını talep ettigim kararname. aile fertlerimin de yararlanmasını istiyorum.
 • kul hakkı yemenin dişlere sandığımızdan da daha fazla zarar verdiğini ortaya koyan düzenlemedir.
 • ben diş ağrısıyla iki gün cebelleştikten sonra tedavi için 1 500 tl istediler, tamam deyip istenen parayı denkleştirmeye çalışıyorum ve durmadan "acaba yanlış mı yaptım, çok para" deyip duruyorum kendi kendime. benim milletvekilime herşey hak ama.

  aslında bize kısaca anlatılmak istenen ve bizim anlamakta zorlandığımız şey; milletvekilleri bizim için yok, biz onlar için varız. onlar herşeyin iyisine layık.

  bir kaç implanttan bir şey olmaz. canımız var bir tek onu ne zaman alcaksınız müslüman memleketin vatansever milletvekilleri. siz yaşayın yeter halk denen kitlenin amk.
 • millet adına vekil olmalarına rağmen ki asıl olan millet olmasına rağmen ve milli irade diye güya yeri göğü inletirlerken bu grup, hesap verilebilirlik olmadığı için vekil kısmını hiç üzerlerine almazlar. onun içinde böyle peşin satan tüccar gibi keyif yaparlar.

  milletin hakkının sadece kendilerinin kullanmasından hiç rahatsız olmazlar ki daha fazlasını her daim isterler ve gerçekleştirirler.