• tiksindiren parti adı. zira "milli" sözcüğü akp döneminde kalitesiz, avam, çakma, çalıntı, arabesk sözcükleriyle eşanlamlı hale geldi.
  • kısa vadede iktidar olacak kadar kuvvetli bir çıkış yapacağını sanmasam da genç kitle üzerinde etkili olabilir, ve içerisinden genç bir erkek lider çıkarabilmesi durumunda uzun vadede belki iktidar bile olabilir. bu tahminimden dolayı cinsiyetçilikle suçlamayın, çünkü bence cinsiyetçilik siyasetin bilinç altında var. hatta bu durum dünyada da böyle, yalnız türkiye'de değil. in my opinyın...
  • kisa okunusu map olacak parti.
    map ingilizce harita demek.
    cagrisim mi acaba...
    bilemedim.
    (bkz: fatal error)
  • millisiz olanindan millete bir hayir gelmemistir, bundan da gelecegi yoktur.
    siz en iyisi pillisini deneyin.
  • google'da hakkında bir bilgi bulamadığım, sözlükteki başlığının da ilk iki entrysi kadrolu troller tarafından girilmiş oluşum iddiası.

edit: biraz daha araştırınca idealhaber.com diye bir sitenin bu konuda duyuma dayalı haberyaptığını gördüm. görülen tek kaynak da bu.
  • ısim gerçekse büyük hayal kırıklığı, daha baştan bu kadar yaratıcılıktan yoksunlarsa sonu hezeyan.
  • meral akşener partisi demek yürümeyeceği için aktarma organı olarak mil ve adalet takmışlar.
    meral akşener'den bir cacık olmaz, aha bak buraya yazıyorum.
  • ne olur icinde adalet kelimesi gecmesin ya. bak sonra cok sorun cikiyor (bkz: adalet ve kalkinma partisi).
  • yeni bir sağ partidir. 2018 yılında etkisini hep birlikte göreceğiz.
  • büyük ihtimal bir sonraki seçimde iktidar olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap