• (bkz: yine geliyor tipini siktiğim)

fm serilerinde de kendinden nefret ettiren sıkıcılıktır.
  • bu sefer game of thrones sezon arası gibi ara vermiş sıkıcılık.
  • 90larda heyecanla beklerdik milli maçları. o ara ne yapacağız diye beklerdik. yanlış anlaşılmasın ha. gelen geçen de çarpardı bizi. ama oktay'ın belçika'ya atacağı bir golü beklerdik. bir galibiyetle mutlu olurduk. şimdi maçı da sıkıcı arası da. ben aynı benim. ne değişti peki?
  • türkiye a milli takım'ın sıkıcılığıyla paralel artış gösterir.
  • sadece türk milli takımı değil, genel olarak bütün milli takım maçları sıkıcı olmaya başladı.

ya da bize öyle geliyor, bilmiyorum.

zamanında ispanya'nın bok var gibi her kupayı alması ile bitti o dönem sanki.
  • bünyemdeki etkileri; hayattan soğutur, yaşam anlamsız gelmeye başlar. bilmiyorum bu kadar büyütülecek ne var?
  • bugün başlamıştır........
    yerel lig ve şampiyonlar ligininin olmadığın2 hafta işkence gibi resmen.......

evli kadınlara tavsiye, eşlerinizin üzerine fazla gitmeyin, futbolsever erkeklerinen hassas dönemleri bu dönemler......
  • (bkz: yine geldi tipini siktiğim)

lan olum sikiyim milli maç arasını kaldırın şu milli takım saçmalığını kimsenin umrunda değil işte ligler yeni başlamış keyifle takip ediyoruz şu kodumun gereksiz maçlarını sokmayın araya amk.
  • tüm dünyada lig maçı kalitesini düşüren gereksiz bir oluşumun yarattığı hissiyat. sakatlık, yorgunluk, uzun uçuşlar… bazı klüplerde as kadroda oyuncu bırakmıyor en az 10 gün çöp oluyor. şu turnuva elemelerini 2 haftada tek maçlı grup usulü oynatıp bitirseler. turnuva ve turnuva elemesi hariç hiçbir türlü milli maç oynanmasın.
hesabın var mı? giriş yap