şükela:  tümü | bugün
  • ali türkşen'in, instagram hesabından yaptığı paylaşımın açıklamasından gören hanım arkadaşımın bulduğu ve bana gösterdiği sosyal medya oluşumudur. https://twitter.com/millimevzicom

doğruluğunu araştırmamakla birlikte hanım arkadaşımın fikrini değiştiren "türkiye'nin ve müslüman çoğunluğa sahip ülkelerin ilk kadın içişleri bakanı merak akşener'dir" paylaşımının yapıldığı sayfadır. verilen bilginin doğruluğunu araştırmadığım gibi ilk olması şahsım adına önemli değildir. şahsımı ilgilendiren konu mhp geçmişi olmayan, türkçü olmayan hatta sürekli olarak beni eleştiren siyasi görüş olarak zıt konumda bir kadını etkileyebilmiş olmasıdır. kadınlık önemli mesele hele ki ortalık tacizden, tecavüzden, cinayetten geçilmiyorken kadın bir başkan adayı çok ciddi etki yapıyormuş.

facebook sayfalarından paylaştıkları şu bahçeli görüntülerini youtube hesaplarında göremedim. amatör ancak başarılı olduklarını düşünüyorum.

ali türkşen'in paylaşımında başka sayfalarında adı geçiyordu. bahsi geçen sayfaların facebook, twitter ve youtube hesaplarını birbiriyle koordine etmelerini ve bir sayfaya girdiğimizde diğer sayfaların bilgisini açıklama kısmında görülmesini tavsiye ederim. herkes benim gibi araştırmaz. başarılar dilerim.

edit: adamlar buraları takibe çoktan almış. bahçeli ile alakalı video yine kendilerine ait "iyi mi böyle?" youtube hesabında varmış.