şükela:  tümü | bugün soru sor
  • terör örgütü pkk'nın siyasi uzantısı hdp ile gizli kapılar ardında ittifak görüşmeleri yürüten chp’nin gerçek yüzü bir kez daha ortaya çıktı. kandil’in çağrısıyla 31 mart yerel seçimlerinde hdp ile tek elden siyaset yürüten chp’nin parti meclisi üyesi prof. dr. zeki kılıçaslan, hdp ile ittifak yapmanın "milli bir görev ve milli politika olduğunu" söyledi.

kaynak
  • chp parti sembolündeki altı ok beş oka indirilsin, milliyetçilik diye bir şey kalmadı diyeceğim de devletçilik, laiklik kaldı mı ki?

milliyetçilik ilkesiyle ters düşen parti içi(teşkilat ve vekil) kürtçüleri, sözde ermeni soykırımını kabul edenleri ve tunceli harekatını hazmedemeyenleri,
    laiklik ilkesiyle ters düşen siyasal islamcıları ve bunlarla işbirliği yapanları,
    devletçilik ilkesiyle ters düşen liberalleri, merkez/karma ekonomistleri,
    halkçılık ilkesiyle ters düşen halktan bihaber yerel teşkilatları,
    sadece mitinglerde şov yapan ama bırak inkılabı herhangi bir çözüm tasarısını bile hazırlamaktan aciz madrabazları barındırdığınız müddetçe atatürk'ten, altı oktan bahsedilemez.
  • açılım süreci de chp'nin projesiydi. teröristler 2009 yılında habur sınır kapısından dtp'li milletvekillerinin karşılama töreniyle girdiklerinde chp'li savcıların kurduğu seyyar mahkemede yargılandılar. 2013 yılında diyarbakır'daki toplu açılış törenini barzani ile kemal kılıçdaroğlu gerçekleştirdi. megri megri'yi söyleyerek ağlayan siyasetçilerin tamamı chp'liydi. 2004 yılında gerçekleştirilen milli güvenlik kurulu'nda fetöcü subayların ordudan atılmaları fikrine chp'li milletvekilleri şerh koydu. herkesin ıq seviyesi sadece merkez medyayı takip eden vatandaşlar gibi değil. çok şükür 15-20 yılda gerçekleşen olayları da unutmadık herşeyi hatırlıyoruz.

edit: chp seçmeni değilim bir süredir. kızdığım nokta zamanında “analar mı ağlasın?” diyenlerin şimdi chp’ye terörist demeleridir. oy için akp de zamanında yanlamıştı o tarafa. tc’leri kaldırırken de milliyetçi takılıyorlardı. sonuç olarak ne yazık ki atamın partisi bu terör sevicilerle doldu yazıklar olsun. kılıçdaroğlu’nu tarih affetmeyecek.
  • şaşırdınız mı?

beni hiç şaşırtmadı da.
  • arkadaş çözüm sürecinin faturasını 7 haziranda millet akp'ye kesmiş zaten yani chp seçimlerde hdp ile birlik olup neyi amaçlamaktadır ben bunu anlamadım. bu dönemde millet akp'den çok fazla soğumuşken chp resmen kendini bitiriyor böyle skandallara imza atarak.

gerçi kime ne anlatıyorsam chp şu an pkk'lıların atatürk maskesiyle at koşturduğu bir çiftlik haline geldi oy veren kemalist çomarlar düşünsün bana ne.
  • bir iyi parti'li olarak hasiktir lan oradan dediğim şahısın beyanatıdır. bu orospu cexap hiç olmazsa bir kez şaşırtsın beni bir kez lan yalvarıyorum.

bunlara bulaşan kim varsa bunların çamuruna ortaktır halkın gözünde. biz ne halt etmeye bunlarla ittifak yaptık ki ? bırak kaybetsinler ne kadar belediye varsa. ama cidden bunu söyleyen vekil mi üye mi ne sikimse ? azıcık düşünür lan ağzından çıkanı tartar bunu söylersem kime yarar diye. bize 17 senelik zehir zıkkım akp hükümetini armağan eden şerefsiz sürüsü siz hiç mi ders almazsınız ? pkk'nın don lastikleri. lanet gelsin hepinize bee

tanım: siyasi öngörüsüzlük içeren beyandır.
  • chp nin içinde böyle adamlar nasıl olur anlamıyorum chp içine sızmış hdp virüsleri var chp yi bitirip hdp’ye dönüştürmeye çalışıyorlar resmen. farklı görünecem diye böyle aptalca seçimlere ne gerek var yahu? ne halkın nabzını tutabiliyorsunuz ne de halktan olmayı becerebiliyorsunuz. bu kafa yapısıyla chp sittin sene iktidar falan olamaz.
  • yerel seçime 2,5 ay kala 2019 türkiyesinde siyaset yapmanın ne olup ne olmadığını anlayamayacak zekada birinin ana muhalefet partisi parti meclisinde görev almasının nasıl bir facia olduğunu gösteren laf salatası.

bu ne demokratlık ne de milli olmak. bu düpedüz kendi partini sabote etmek.

bu herifi tanımıyorum. takibe alacağım. sinsi bir sabotör mü yoksa düpedüz akılsız mı anlarız.
  • bu başlığa yüklenin yiğitler, yerle bir olsun şer ittifakı.

(bkz: up)