1. yine umut beslediğim çekiliş olacaktır. yılbaşı, aile saadeti ile geçerse ve bilete büyük ikramiye isabet ederse; salonda otururken bilet hiçbirşey olmamış gibi katlanıp cebe konur. bu sene de olmadı yaa diye söylenir. sonra ver elini jamaika, caipirinha, kızlar.
  2. büyük ikramiyesi 45 milyon tl olan çekiliş.

biletler; tam 40, yarım 20, çeyrek 10 liradan 29 kasım günü satışa çıkacak. büyük ikramiyenin yanında; 1 adet 5 milyon, 1 adet 2 milyon, 1 adet 1 milyon tl ikramiye dağıtılacak.

televizyonlarda; size çıksa ne yaparsınız soruları ile bu paraya şu kadar ferrari, şu kadar ev alınır geyikleri başlar artık.
  3. şahsıma yine bir bok çıkmayacak çekiliştir. amorti dahil.
  4. büyük ikramiyenin çeyrek bilete çıkarak 4'e bölüneceği çekiliştir.
  5. bana yine çıkmayacak çekiliş. çünkü benim gibi sıkıcı bir adama çıkmaz bu. sapıtamam ben bi' kere. karım çocuklarım olsa onları terk edemezdim mesela.
  6. her sene olduğu gibi yine 1 adet çeyrek bilet alıp şansın yüzüme gülme ihtimalini bekleyeceğim çekiliş.senelerdir oynarım daha şans oyunlarından adam akıllı para kaldırmış değilim.
    ama şöyle de bir durum söz konusu tabi. (bkz: ya tutarsa diyerek inanmak)

ayrıca büyük ikramiyenin yine çeyrek bilete çıkacağını düşünmekteyim.

(bkz: çeyrek bilet teorisi)
  7. 10 lira para verip bir bilet alacağım ve sabahında o 10 lirayı geri alabilir miyim acaba diye amorti sonuçlarına bakacağım çekiliş. her sene yaptığım bu, amaçsız bir şekilde amorti çıksın diye bilet alıyorum sanki.
  8. bu sene 4 tane çeyrek bilet alarak katılacağım aktivitedir.

yarışmacı arkadaşlara kesinlikle şans ve başarı dilemiyorum.
  9. büyük ikramiyenin tam bilete çıkması halinde tanesi 20.000 tl'den 2.250 araçlık dev bir filo kurdurur talihlisine...

milli piyango 2013 yılbaşı çekilişi hakkında bilgi verin