şükela:  tümü | bugün
  • yine umut beslediğim çekiliş olacaktır. yılbaşı, aile saadeti ile geçerse ve bilete büyük ikramiye isabet ederse; salonda otururken bilet hiçbirşey olmamış gibi katlanıp cebe konur. bu sene de olmadı yaa diye söylenir. sonra ver elini jamaika, caipirinha, kızlar.
  • şahsıma yine bir bok çıkmayacak çekiliştir. amorti dahil.
  • büyük ikramiyenin çeyrek bilete çıkarak 4'e bölüneceği çekiliştir.
  • her sene olduğu gibi yine 1 adet çeyrek bilet alıp şansın yüzüme gülme ihtimalini bekleyeceğim çekiliş.senelerdir oynarım daha şans oyunlarından adam akıllı para kaldırmış değilim.
    ama şöyle de bir durum söz konusu tabi. (bkz: ya tutarsa diyerek inanmak)

ayrıca büyük ikramiyenin yine çeyrek bilete çıkacağını düşünmekteyim.

(bkz: çeyrek bilet teorisi)
  • 10 lira para verip bir bilet alacağım ve sabahında o 10 lirayı geri alabilir miyim acaba diye amorti sonuçlarına bakacağım çekiliş. her sene yaptığım bu, amaçsız bir şekilde amorti çıksın diye bilet alıyorum sanki.
  • milli piyango 2012 yılbaşı çekilişinden daha farklı beklentilerimin olmadığı çekiliştir.

(bkz: #26781471)

o sonundaki nah çıktı kısmını bu sene almasam ama bi zahmet...
  • bu sene 4 tane çeyrek bilet alarak katılacağım aktivitedir.

yarışmacı arkadaşlara kesinlikle şans ve başarı dilemiyorum.
  • hesaplayan kamilleri piyasaya çıkaran ikramiye.
  • alışveriş merkezlerinde satılan biletlerle katılmamak lazım. her hafta bilet alarak "çıkmayan milli piyango bileti koleksiyonuna" sahip biri olarak yaptığım gözlemlere göre, benim köşe başında bütün sene dikilen gırtlak kanseri amcam dururken amorti dahi değiştirmeyen avm bayiinden uzak durmak lazım. denk gelmişken alıverilip 1 ocak günü buhar olan bayilere kılım.

allah kısmet ederse bu sene 10 kişi birleşip 100'lük seriye girmek eylemini gerçekleştireceğim.