şükela:  tümü | bugün soru sor
  • büyük ikramiye 70 milyon tl olarak açıklanmış. tam bilet 70 tl, yarım bilet 35 tl, çeyrek bilet ise 17.5 tl'den satilacakmis. ıyi olan pardon şanslı olan kazansın.
  • bu senede yandaşlara çıkacak olan çekiliş.
    (bkz: milli piyango çekilişinde usulsüzlüğün ayrıntıları)
  • fakir olana en fazla amortinin çıkacağı çekiliştir. bu güç zehirlenmesi ve konjonktürde kimseye bırakmazlar o parayı. adamlar babası ölen, dışarıda bir fincan kahve içemeyen adama burs vermiyor sen ne diyorsun...
  • yenimahalleye çıkacağı kesindir.
  • herhangi bir tanıdığıma, tanıdığımın tanıdığına, tanıdığımın tanıdığının tanıdığına çıkmayacak, çıkmamış olan, ilerideki herhangi bir çekilişte dahi çıkmayacağına %100 emin olduğum türkiyenin devlet destekli en büyük keriz silkeleme organizasyonudur.

itibar etmeyin. milli piyango biletine yatıracağınız parayı 1/1milyon veren iddaa kuponuna basmanız durumunda daha yüksek şansınızın olduğunu düşünüyorum çünkü milli piyangonun size çıkma olasılığı sıfır.
  • çeyrek bilete vurması halinde %18 civarındaki bir faizle dakikada 12 tl kazanacak kişidir.
  • bana cikarsa yarisini mehmetcik vakfina bagislayacagim, ahanda sozluk sahidimdir! tutmazsam sozumu aktroller gibi olayim.
  • muhtemelen çeyrek bilete çıkacak olan,dörde bölünecek ikramiye.
    yıllardır tam ve yarım bilete çıktığını görmedik zaten.
    milli piyango idaresinin tam ve yarım bilet satması saçmalık diycem ama esas saçma olan tam ve yarım bilet almak olur heralde.
  • istanbul, ankara, antalya, izmir, bursa, tekirdağ, eskişehir gibi loto ve benzeri şans oyunlarını sıklıkla kazanan gediklilerin, kumarbazların yaşadığı şehirlere çıkacağını tahmin ettiğim çekiliştir.
    şans diyorlar fakat kazanalar hakkında biraz araştırma yapınca bildiğin kumar bağımlıları çıkıyor altından. kredi çekip bilet alan mı dersin, aralık ayı maaşıyla komple bilet alan mı dersin, yıl boyunca piyango çekilişi için kenara her ay 500 tl atan mı dersin, var oğlu var yani. hani çıkanlarda tek bilet aldım çıktı demiyor, 20 ve katları sayısında biletler alınmış hep.
  • ak olan kazansın, pardon şanslı olan kazansın.