• ya çıkarsa? mottosu uzerine kurulmuş bir sistemin bile içine edip, siksen çıkmaz! a çeviren güvensizliğe selam olsun.
  • gün itibariyle başlattığım ve çevremdeki birçok kişiden de destek aldığım boykottur. malumunuz bir süredir milli piyango'da hile iddiası konuşulmakta. piyangonun kime çıktığı belli değil.
    iş tamamen hükümetin kendi zenginlerini yaratması ve siyasal islamı zenginleştirmesi vesilesine döndü.
    meclise bile konu ile ilgili soru önergesi veriliyor lakin malum milletvekilleri tarafından reddediliyor. ortada müthiş bir güvensizlik mevcut. bu saçma düzenin parçası olmayın çünkü size ikramiye çıkmayacak. aldiginiz biletlerin parası esmanur bebeklerin babyshower mevlid partylerine harcanacak. esmanur bebeğin annesi türbanının üzerine
    küçük kukuleta şapkası takacak.
    bu oyuna dahil olmayın. sizleri de bu boykota davet ediyorum.
  • ıyi de hedef kitle siz değilsiniz ki zaten. hedef kitle okumayan kitle. %50 - %60 civarı bir kitle. sen burada sabaha kadar boykot et. hile olmadığına ikna olacak %60 hazır bekliyor dışarıda.
  • 2009 yılından beri uyguladığım boykot.
  • kesinlikle çıkmaz, almayın, haramileri zengin etmeyin.
  • eski türkiye’ye özgü bir nostalji olarak tarih geçmişi skalasında yerini almıştır.
  • hayatım boyunca boykot ettim. hayatım boyuncada boykot edeceğim
  • büyük ikramiye dedikleri tutarin senelerdir artmaması aslında boykotun ne derecede olduğunu gösteriyor.
  • ulan o parayı bize yedirirler mi salak mısınız?

desteklediğim boykot.
  • günaydın boykotudur. hayatım boyunca toplasan 5 tane yılbaşı piyangosu almışımdır oda hobi olarak. loto moto zaten hak getire. iddaa desen zaten çok ilgi alanım değil. yani bu boykota katılanlar bana ve benim gibi olan vatandaşlara katılmış oluyorlar.
hesabın var mı? giriş yap