• bi çuval parayı pavyon işletmecileriyle paylaşma çılgınlığına dönüşeceği aşikar. yazık olmuş çocuğa.
  • adresi belli, eşkali belli, bu adam hiç korkmaz mı yahu? dedirten milyonerdir.
  • 12.5 milyon tl ikramiye kazandiktan sonra c serisi mercedes alarak tutumlu bir tavir sergilemis aslinda arkadas.
  • komik paylaşımlardır.kim bilir kimlerin torpiliyle çıktı o para. kaçta kaçını kendisine bıraktılar asıl ikramiyenin. yolsuzluk ve hırsızlıkta tavan yapmış bir donemde 12.5 milyonu oyle haybeye vermezler.
  • paylaşımlarında da övünmesinde de bir sorun yoktur. o para çoğumuza çıksa, çoğumuzun da tepkileri böyle olurdu.

benim saçma bulduğum kendini bu kadar ifşa etmesi. zira 100 lira için adam bıçaklayanların yaşadığı bir yerde 12,5 milyonunu ve kendini bu kadar ifşa etmek akıl karı değil.

umarım başına bir şey gelmez.
  • çok değil, 5 yıl sonra görmek istediğim insan. acaba nerde, nasıl ve kimle beraber?
  • bu kadar para çıkmış, sen kalk aldığın arabanın, kuzenlerinin fotoğrafını falan koy. başka bir yere gitme. kesimhane açacakmış bir de vizyonuna sıçtığım. gezeyim, göreyim, kendimi geliştireyim demek yok.

evet, bana amorti bile çıkmadı.

tamam sakinim.
  • bugüne kadar şans oyunlarından büyük para kazanıp da kendini ifşa eden hiç kimse iflah olmadı bu adam da olmayacak. 4 kişiye çıktı büyük ikramiye bir tek bu kendini ifşa etti. en fazla 2 sene veriyorum, ya vurur, ya vurulur ya da beş parasız kalır. mesele araba alması, mezbaha kurması falan değil neticede adamın parası istediği gibi harcar. asıl mesele kendini ifşa etmesi
  • milliyeti, fotoğrafta plakayı maskeleyip yazıda verdiği için tebrik etmek gereken haber.
hesabın var mı? giriş yap