şükela:  tümü | bugün
 • net olarak zamanı bilinmeyen bir tarihte, bir cuma günü sabaha karşı kanlı bir darbeyle kadın erkek ilişkilerinde onulmaz yaralar açan adı milli kendisi gayri milli konseydir.

  özellikle kadın erkek ilişkilerinde erkek üzerinde tahakküm kurmayı amaçlayan ve her yeni doğan kız çocuğunu buluğ çağına erdiği andan itibaren robotik bir eğitim sistemine sokup onları da ataları gibi ölene kadar prenses sanrısıyla yaşamalarını sağlar.

  bu sanrı öyle boktan bir şeydir ki kantarda sadece 250 gram çeken mal varlığı sayesinde başka hiçbir beşeri ve ilmi gelişme göstermeye ihtiyaç duymadan her istediğini elde edebilme sanrısıdır.

  basın ve medya yoluyla erkekleri zombiye çeviren bu konsey, erkekleri erkek olmaktan çıkarıp kızların hizmetine girmeye dünden razı olan bir moronlar ordusu yaratmıştır. o moronlar ki kızların karşısında maymuna dönüp onları her ahval ve şeraitte mutlu etmeye adamıştır hayatlarını. kendi hayatlarının ve izzeti nefislerinin sikilip atıldığına aldırış etmeden hem de.

  kimi mutlu etmeye çalışıyor bu moronlar? hiçbir şeyden memnun olmamaya programlı, trip atmazsa geberecek hastalığına yakalanan, erkek üzerinde bir şeyleri denemekten ve "test" etmekten hiçbir zaman vazgeçmeyen, kızıştığı zamanlarda bile kupkuru amcığını sanki hazine veriyormuş gibi veren bir acayip yaşam formunu mutlu etmeye çalışıyor.

  peki soruyorum. değer mi kardeşim bunca harcadığın emeğe ve zamana? yazık değil mi sana? hiç şerefin, itibarin, haysiyetin yok mu senin? daha kaç kere bu hallere düşüreceksin kendini bu ciğeri beş para etmezler için?

  sevindiğim durum şudur ki son yıllarda toplu bir bilinç oluşuyor özellikle sosyal medyada ve sözlüklerde. kızlar artık eskisi gibi kolay kolay istediklerini yapamıyorlar. çünkü eskisine göre çok daha kolay ve daha hızlı bir şekilde siktir ediliyorlar, götlerine tekmeyi yiyorlar.

  kız milletinin o sözde "karmaşık" psikolojilerinin şifresi çözüldü. bizi anlamalısınız, biz farklıyız, biz nariniz, biz hassasız....... gibi dolmaları kimse yemiyor, kimse yutmuyor bu numaralarınızı.

  kudurganlığınızın en büyük sebebi bu. halk artık uyanıyor. biliyor sizin ne mal olduğunuzu. evvelce tek taraflı tahakküm kurduğunuz ilişkileriniz birer birer yıkılıyor. yarattığınız sanal putların hepsi yok ediliyor. siz de farkındasınız. hem erkeklerle eşit düzlemde ilişki kuran ve sizden çok daha güzel, çok daha donanımlı olan hemcinslerinizi hem de sizi artık kolay kolay sallamayan, sikine takmayan erkekleri sevmiyorsunuz. eskisi gibi 3 kuruşa 5 köfte döneminiz kapandı. ya varlıkta eşit olacağız ya da yoklukta yok olacağız. başka çare yok kızlar.

  biraz çaba gösterin biraz kendinizi geliştirin. bir cafeye bir bara ya da bir restorana gidip oturduğumuzda durmadan sizi pışpışlamamız gerektiğini düşünerek ebleh gibi suratımıza bakmaktan vazgeçin. her daim erkekler konuşmayı, sohbeti yürütecek değil. sizin de ne kadar dolu, donanımlı ve kültürlü olduğunuzu bir görelim hele. boş boş yüzümüze bakmaktan kurtarın kendinizi. yoksa yalnızları oynayıp eve aldığınız kedilerin annesi olursunuz ancak. kendi kendinize erkeklerin ne kadar anlayışsız, düz yaratıklar olduğunu mırıldanır durursunuz. bir süre sonra da duvarlarla konuşmaya başlarsınız. duvarlar da yoksa kendi kendinizle konuşursunuz.

  işiniz zor ama imkansız değil. ben size bir abiniz bir kardeşiniz olarak dostça uyarıda bulunuyorum. gerçekten işiniz çok zor. uyanın!!!!
 • henüz 6 yaşındaki küçücük yavrucaklara; abisinin, dayısının, emmisinin, dıdısının, bibisinin düğününde gelinlik giydiren kokuşmuş zihniyetli konseydir..

  ayrıca; okuma ve öğrenme çağındaki küçücük beyinlere çeşit çeşit kitaplar alıp okutmak ve öğretmek yerine; salak saçma bebekler, minyatür tencere tava oyuncakları ve türlü türlü fincan takımları almayı tercih ederler..

  4 yaşından itibaren her düğünde gelinlik giymiş ve daha çocukken bile oyun adı altında ev hanımlığına özendirilmiş bu genç ve masum beyinlerin; 25 yaşından sonra beyaz atlı prens bekleyen vasıfsız prenseslere dönüşmesine şaşırmamak lazım..
 • konsey üyeleri ana kraliçe başkanlığında aylık olarak toplanır ve erkeklere uygulanacak terör ve yıldırma yöntemleri üzerine gündem oluştururlar.

  üyeler arasında 4 kezban, 4 kevaşe ve 10 ruh hastası mevcuttur.