• varlığını bilet satış muhabbeti olunca öğrendiğimiz kulüptür.

kırmızı üye olan arkadaşlar varsa euro 24 satış kodunu ücreti karşılığında alabilirim. alamanya'lardan dönerken çikilat da getiririm *
  • az önce öğrendim varlığını. ismini bilmediğim ama dinci olduğu bariz birini lig tv'ye çıkarmışlar, goygoy yaptırıyorlar.

lafa geldiğinde "milli takım hepimizin, destekleyelim", işlerine geldiğinde "40tl. ver üye ol"! milli takımı üzerinden para kazanmaya çalışan bir tff. iğreniyorum sizden. biz "desteklemiyoruz" deyince "orospu çocukları vatan hainleri" diyenler burada mı?

galatasaray, fenerbahçe, beşiktaş ya da x bir özel kulüp değil ki bu maçının biletini satın almak için üyelik ücreti al. herhangi bir takım isterse 100tl. üyelik ücreti alır. yine yanlış olur ama sonuçta herkesin hak sahibi olduğu bir takım değil. isteyen parayı verir gider.

hani kutsaldı milli takım? üzerinden para kazanmak ne demek? gerçi sizin kutsal bellediğiniz dininiz üzerinden bile nasıl para kazandığınızı biliyoruz. diyanete akan paralar, din üzerinden yürüyen işler. islam kutsal ama imamın maaşını da islam'da haram olan alkolün içicileri olarak yüksek vergilerle biz ödüyoruz. neyse konu fazla dağıldı.

tabi tüpçü için asıl mesele para kazanmak da değil. e fransa burası, konya değil ki bütün stadı protesto olmasın diye çomarlarınla doldurasın! oraya gelecekleri de bir şekilde kontrol altında tutmalısın. biletleri nasıl dağıtacaksın sana biat etmişlere?! en iyi yol bu. uefa'dan al biletleri, yandaşlarına sat/dağıt.

irin akıyor ülkenin her yerinden, pislik akıyor. kokuşmuş düzeninizi alın da başınıza çalın! umarım sıfır çekersiniz fransa'da!
  • resmen para tuzagi olusum. adam yazmis ki bu kulube uye olursaniz bilet sansiniz artacak. tamam da kardesim ne kadar artacak? %10 mu, %50 mi? yoksa once bura uzerinden yapilan basvurulara hak taninacak, sonra kalirsa digerlerine mi sira gelecek? bunlari dogru duzgun yazin da ona gore hareket edelim.

bana kalirsa sans artirma falan diye bi sey yok, uefa'nin sitesinde oyle bi sey goremedim. yolabildigimizi yolalim mantigiyla acilmis bi sey. lutfen prim vermeyin boyle seylere de ellerinde patlasin.
  • hayatımda duyduğum en basit kerizleme yöntemi.
  • üye olmayanlar euro 2016 bileti alamamıştır.
  • para vererek üye olunan "milli takım" taraftar kulübü.
  • futbolu seven milyonlarca insan "milli takım" ın maçı varken rakip takımı tutuyor. böyle nefret ettirdiler, soğuttular, teziktirdiler... bir de utanmadan üyelik sistemi çıkarıyorlar.
  • hatırlarım bir zamanlar memleketin neresine giderseniz gidin milli maç olduğunda tüm kahvehaneler hınca hınç dolar olası galibiyet/mağlubiyete yoğun bir duyguyla tepki verirdi insanlar.işte o zaman türkiye'nin en büyük taraftar kulübüydü! ne zaman ki impazort teknik direktör olarak başa geldi,fitnenin tohumunu ekti işte o gün bu gündür bu kulüp hak ettiği taraftar duygusundan geriye düştü
  • çok da mesele yapılmaması gereken taraftar klubüdür.

burdaki futbol taraftarlarının çoğu iddaa'ya kaç 40 liralar kaptırmıştır.

açıkçası milli takım çok da sikimde değil. ama ben uefa'nın bilet çekilişine bu oluşum üzerinden aldığım şifreyle katılmayı düşünüyorum...

neden derseniz; euro 2016 da maç izlemek için fransaya gitmeyi göze almışım bir bilet 3.kategori 55 euro , uçak bileti, otel konaklama ve pasaport masrafı nerden baksan 400 euro masraf var. eh yalnız gitmeyeceksinizdir heralde böyle bir organizasyona insan hayatında kaç kez katılır. sen o 400 euroyu 2 ile çarp sana 800 euro etti mi?

ben bu çakallara 40 lira ödedim... yani 12,5 euro lan... fransada havalimanından merkeze gitmeye zaten o kadar para alıyorlar trende... fransaya gidersem alacağım keyif ve harcayacağım yüzlerce euronun yanında bunlara kaptırdığım 12 euro'nun lafı olmaz...

haa bilet çıkmaz da gidemezsem de farz edelim ki 40 liraya iddaa oynadım ve kupon yattı...

zaten imkanım olsa euro 2016'ya türk milli takım maçlarını izlemeye değil alman milli takım maçlarını izlemeye giderim ama napıcaksın uefa kuralları koymuş işte
  • tanım : türk milli futbol takımı için öncelikler sunulan kulüp

biraz önce üyesi olduğum kulüp. euro 2020 icin üye oldum, fakat uefa.com'da önceliğin bu kulübe verileceği belirtiliyor, ama kod ile bilet alma hakkına sahip oluyormusuz. bu kod mail ile mi iletiliyor yoksa başka bir süreç mi emin olamadım dostlar. bilen varsa bir yeşil kadar uzaktayım. teşekkürler
hesabın var mı? giriş yap